BARCIANY: Policja ukarała Kamińską za nocną balangę! – Magna Masuria

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi dot. zakłócenia spokoju i spoczynku nocnego, sprawczyni została ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych – informuję redakcję info-Kętrzyn24.pl rzeczniczka kętrzyńskiej Komendy Policji. Przypomnijmy w nocy z 11 na 12 listopada w jednym z budynków wielorodzinnych w Mołtajnach. Do mieszkania należącego do organu wykonawczego została wezwana policja, gdzie w godzinach nocnych głośno grała muzyka i ogólnie niósł się donośny hałas po całym budynku.

Na miejsce przyjechał patrol policji, który potwierdził zgłoszenie. Od momentu wejścia na klatkę schodową słychać było głośno odtwarzaną muzykę. Mieszkanie, z którego dochodził hałas, otworzyła kobieta, która w stosunku do patrolu zachowywała się arogancko. Z relacji świadków, kobieta miała krzyczeć: „wy******lać z mieszkania”, „nic mi nie zrobicie”, „żebyście sp*******li się ze schodów”, „znam Darka, waszego komendanta”.

Policjanci pomimo takich uszczypliwości sporządzili notatkę oraz poinformowali kobietę o sporządzeniu wniosku o ukaranie. Muzyka została ściszona, a policja zakończyła interwencję.

17 thoughts on “BARCIANY: Policja ukarała Kamińską za nocną balangę!

 1. To jednak zdarzenie dot. zakłócenia spokoju i spoczynku nocnego, miało miejsce, a co nie niektórzy zwolennicy i obrońcy organu wykonawczego zaklinali rzeczywistość. Sprawczyni ukarana, a miała być niewinna. Przeciwnicy wymyślili i hejtowali (komedia).

  1. To jest kluczowe pytanie po pierwsze jak w wpisie powyżej miało miejsce znieważenie funkcjonariuszy Policji podczas interwencji u Pani Kamińskiej czy nie?
   Kwestia druga do kogo i czy rzeczywiście kierowała Pani Kamińska groźbę pt. ja wam spalę domek ?bo jeżeli tak to jest to grożba karalna.
   Trzecia sprawa czy interweniujący funkcjonariusze Policji sprawdzili czy w lokalu były obecne osoby nieletnie i kto się nimi opiekował?(bo należy rozumieć, że stan trzeźwości Pani Kamińskiej był badany podczas interwencji czy nie?)
   Czwarta kwestia to powołanie się na znajomości z Komendantem co może być potraktowane jako próba wyłudzenia bezkarności?
   Za zakłócenie porządku publicznego Pani Kamińska została ukarana mandatem karnym (500 zł) czyli potraktowno ten występek jako wykroczenie,a co z resztą czynów które mogą mieć znamiona przestępstwa?
   W tym miejscu kieruję pytanie do Redakcji portalu który te informację podawał czy może jest jakaś wiedza w tym temacie,czy może jest prowadzone dochodzenie przez organy ścigania?

  1. …i powoływanie się na znajomości z „komendantem Darkiem”. Czyżby policja odpuściła? No bo co to jest 500 złotowy mandat. My nie odpuścimy. Nie chcemy mieć wójta awanturnika.

 2. Wyborcy czekają kiedy Barciany ,Pani Wójt ,Pani Przewodnicząca Rady i pozostałe osoby które zaklinaly rzeczywistość w sposób ohydny niegodny zajmowanego stanowiska naraziły dziennikarza info -Ketrzyn 24 na hejt , nieprzyjemności które zostały wyrażone w tygodniku kętrzyńskim powinni bezwłocznie przeprosić pana dziennikarza info – Ketrzyn 24 !!!!!

  1. Obserwując te całe „obrady” rady gminy to z wyjątkiem kilku osób to rada jako całość zachowuje się jakoś ulegle jeżeli nie tchórzliwie wobec organu wykonawczego. Już to, że wymogła miejsce za stołem prezydialnym jest kuriozalnie. Nigdzie w Polsce tego nie ma. Organ wykonawczy nie powinien zajmować miejsca pośród radnych ale gdzieś z boku. Ale to, że nikt z radnych nie poruszył sprawy skandalicznego zachowania Kamińskiej jest najwyższym świadectwem tchórzostwa. Moim zdaniem należy natychmiast zmienić statut czy regulamin (nie wiem gdzie to jest zapisane) tak, żeby każdy mieszkaniec mógł zabrać głos na sesji, niekoniecznie wyłącznie związanym z wnioskiem, ale w każdej innej sprawie. Powinna być możliwość składania oświadczeń przez mieszkańców. Tak jest w większości gmin. Nasi radni w ogóle nie wywiązują się z obowiązku kontaktowania się z mieszkańcami. A więc jest jak jest.

 3. Ciekawe, czy pani Wójt po prostu, po ludzku , przeprosiła mieszkańców, którym zakłócała nocną cisze. Była sesja w Gminie, po incydencie pani Wójt. Może nie wiem, ale nie ma reakcji – ani pani Wójt, ani Rady Gminy. Po czymś takim, przechodzimy do porządku dziennego. Jeśli tak , to coś mi pachnie brakiem wstydu i honoru. Jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy, ale trzeba mieć odwagę zmierzenia się z tym faktem . Czyżby pani Wójt zaniemówiła? A gdzie w problemie Rada Gminy?

 4. o tej kamińskiej to już tyle słyszałem że powinni się wziąć za nią i to na grubo w prokuraturze… kto jej pozwala zajmować stanowisko urzędnicze?

 5. Panie redaktorze ktoś w tygodniku kętrzyńskim podszywa się pod Pana .
  Ja bym to zgłosił dla wymiaru sprawiedliwości żeby jakiś tuman z błędami pisząc poniósł zasłużona karę !!!

  1. Z informacji przedstawionej przez Redakcję tego portalu możemy się dowiedzieć, że też osoba prywatna złożyła zawiadomienie do organów ścigania w sprawie Pani Kamińskiej.
   Może Redakcja posiada wiedzę na jakim jest to etapie?

    1. Czy ta sprawa ma dalszy bieg może Pan Redaktor coś wie na ten bulwersujący opinię publiczną temat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *