MRĄGOWO: Potrącenie seniorki na ul. Brzozowej – Magna Masuria

MRĄGOWO: Potrącenie seniorki na ul. Brzozowej

0

W Mrągowie na ul. Brzozowej kierujący skodą potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 77-letnią kobietę. Na miejscu pracują policjanci ustalając okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (27.11.2023r.) przed godz. 14 oficer dyżurny mrągowskiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na ul. Brzozowej w Mrągowie w okolicy centrum handlowego, gdzie doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów obsługujących zdarzenie wynika, że 37-letni kierujący pojazdem skoda, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącą przez to przejście 77-letnią kobietę. Kobieta z urazem ręki, nogi oraz głowy została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że wraz ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi i opadami śniegu wszyscy użytkownicy dróg muszą zachować szczególną ostrożność. Kierowcy muszą dostosować prędkość do warunków drogowych oraz swoich, piesi natomiast muszą się kierować zasadą ograniczonego zaufania i mieć świadomość tego, że kierujący może nie zdążyć wyhamować na śliskiej nawierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *