BARCIANY: Tragiczna śmierć nastolatki w Barcianach

2

23-02-2023 w jednym z mieszkań na terenie Barcian funkcjonariusze policji ujawnili zwłoki nastoletniej uczennicy jednej ze szkół średnich w Kętrzynie. Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Daniel Brodowski, potwierdza zdarzenie i informuje, że Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie nadzoruje postepowanie w sprawie namowy lub udzielenie pomocy w targnięciu się na życie małoletniej mieszkanki Barcian.

Jak informuje dalej Daniel Brodowski: sekcja zwłok pokrzywdzonej została zaplanowana na 27 lutego [poniedziałek – red.] i w chwili obecnej nie jest w stanie stwierdzić czy do śmierci pokrzywdzonej przyczyniły się osoby trzecie.

Więcej informacji wkrótce.

2 thoughts on “BARCIANY: Tragiczna śmierć nastolatki w Barcianach

  1. Jak ktoś chce targnąć się na swoje życie , to trudno to uchwycić . Ale może dla rodziny i najbliższych byłoby lepiej , aby prasa się nie rozpisywała i nie robiła z tego sensacji. Przyczyny mogą być różne zaczynając od choroby psychicznej, niespełnionej miłości, braku akceptacji przez rówieśników, zaszczucie , lub bezstresowe wychowanie , lub zbyt rygorystyczne itd, itd . Dla dobra rodziny lepiej zachować ciszę w przestrzeni medialnej , to wielka tragedia, słowa nie uciszą bólu, a dalsze komentarze tylko zwiększą ten ból.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *