BARTOSZYCE: 20-latek usłyszał zarzuty za kradzieże w supermarkecie – Magna Masuria

BARTOSZYCE: 20-latek usłyszał zarzuty za kradzieże w supermarkecie

0

Kradł alkohol i napoje energetyczne. Wartość strat poniesiona w związku z przestępczą działalnością 20 – latka wyniosła prawie 1000 zł. Ustalenia policjantów z wydziału kryminalnego pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny i przedstawienia mu zarzutu kradzieży. Mieszkaniec gm. Bartoszyce decyzją prokuratora musi stawiać się w komendzie policji w ramach dozoru. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Młody mężczyzna, który tylko w lutym br., ośmiokrotnie ukradł z supermarketu alkohol i napoje energetyczne usłyszał zarzut przestępstwa. Stało się tak pomimo tego, że 20 – latek za każdym razem wynosił artykuły o wartości nieprzekraczające 500 zł dlatego, że kradł w krótkich odstępach czasu i w podobny sposób. Młody mężczyzna wynosił ze sklepów markowy alkohol i napoje energetyczne, a łączna wartość strat poniesiona przez sieć supermarketów wyniosła prawie 1000 zł.

20 – latek został zatrzymany przez policjantów kryminalnych w środę, (23.02.br.), w czwartek, (24.02.br.), usłyszał zarzut i decyzją prokuratora ma policyjny dozór. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *