BARTOSZYCE: 20-latek wielokrotnie kradł – usłyszał zarzuty i trafił za kraty!

0

fot. KPP Bartoszyce

Młody mieszkaniec Bartoszyc był wielokrotnym powodem policyjnych interwencji. 20 – latek często kradł z miejscowych sklepów. Ostatnio pod koniec stycznia chciał wyjść ze sklepu z kradzionym telewizorem. Od tamtego czasu skrupulatnie unikał policjantów. W rezultacie i tak wpadł w ich ręce. Mężczyzna ma na konie wyrok 4 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże, a do tego usłyszał kolejnych 5 zarzutów. Czeka go proces i kolejna kara. Za popełnione przestępstwa grozi nu do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, (2.02.23r.), chwilę przed godz. 15:00 policjanci patrolujący Bartoszyce zauważyli doskonale znanego im mężczyznę, który był poszukiwany. 20 – latek, od czasu ostatnie kradzieży był nieuchwytny. W ostatnich dniach stycznia wszedł do miejscowego sklepu z AGD i RTV chwycił za telewizor i chciał wyjść. Powstrzymała go pracownica sklepu. 20 – latek zostawił telewizor i zniknął. Ukrywał się do dnia zatrzymania.

Mieszkaniec Bartoszyc usłyszał 4 zarzuty kradzieży o łącznej wartości strat ponad 3300 zł i zarzut usiłowania kradzieży telewizora o wartości 799 zł. W związku z ciążącym na nim wyrokiem 4 miesięcy pozbawienia wolności trafił do zakładu karnego.

Jego pobyt za kratami może się przedłużyć, bo za kolejne popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *