BARTOSZYCE: Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Masters odbędą się w Bartoszycach – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Masters odbędą się w Bartoszycach

0

To będzie wielkie sportowe święto w Bartoszycach. W czerwcu w naszym mieście rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Masters Kobiet i Mężczyzn.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce organizację turnieju finałowego mistrzostw mastersów powierzył Bartoszyckiemu Stowarzyszeniu Miłośników Szczypiorniaka. To ogromny zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Zapowiada się wspaniały turniej, w którym zagra ok. pół tysiąca zawodników i zawodniczek.

Przygotowanie tak dużej imprezy to jednocześnie bardzo duża odpowiedzialność. Wierzymy, że organizator doskonale wywiąże się z powierzonego mu zadania i sprawi, że bartoszyckie mistrzostwa zostaną zapamiętane jako niesamowite wydarzenie zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i sportowym.

Kibiców już dziś zapraszamy m.in. do hali widowiskowo-sportowe przy ul. Słowackiego. Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w dniach 10-11 czerwca br.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznych mistrzostw w Kaliszu połączona drużyna Bartoszyckiego Stowarzyszenia Miłośników Szczypiorniaka oraz UMKS Trójki Ostrołęka (zespół występował pod nazwą… Bartołęka) wywalczyła wicemistrzostwo kraju w kategorii +45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *