BARTOSZYCE: 26-latek z Kętrzyna kradł perfumy w Bartoszycach – chciał być anonimowy! – Magna Masuria

BARTOSZYCE: 26-latek z Kętrzyna kradł perfumy w Bartoszycach – chciał być anonimowy!

0

Mieszkaniec Kętrzyna, który dwukrotnie ukradł z jednej z bartoszyckich drogerii artykuły o łącznej wartości ponad 2 000 zł był w zainteresowaniu bartoszyckich operacyjnych i został zatrzymany w Kętrzynie dzięki współpracy policjantów z obydwu komend. 26 – latek usłyszał dwa zarzuty przestępstwa kradzieży, przyznał się i decyzją prokuratora został oddany pod policyjny dozór. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W lutym br., nieznany mężczyzna dwukrotnie ukradł z jednej z miejskich drogerii markowe kosmetyki i drogie perfumy. Wartość strat oszacowano na ponad 2 000 zł. Policjanci operacyjni wytypowali sprawcę tych kradzieży. W ich zainteresowaniu pozostawał 26 – latek z Kętrzyna.

We wtorek, (22.02.22r.), w Kętrzynie policjanci z Bartoszyc dzięki dobrej współpracy z tamtejszymi mundurowymi zatrzymali 26 – latka. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty przestępstwa kradzieży, do których się przyznał. Prokurator wydał postanowienie zobowiązujące mieszkańca Kętrzyna do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w tamtejszej jednostce policji w ramach dozoru. 26 – latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *