BARTOSZYCE: Bartoszycki policjant pojechał z maskotkami pomagać na granicy z Ukrainą – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Bartoszycki policjant pojechał z maskotkami pomagać na granicy z Ukrainą

0

Obywatelom Ukrainy uciekającym przed wojną potrzebna jest wszelka pomoc. Dzięki ofiarności wielu osób mogą liczyć na wsparcie materialne, lokalowe i finansowe. Bartoszycki policjant, który w najbliższym czasie będzie pełnił służbę przy granicy z Ukrainą, postanowił przekazać trochę ciepła i pozytywnej energii dzieciom uchodźców, dla których również jest to stresujący czas. Policjant na wschód pojechał z pluszowym ładunkiem.

Ten bartoszycki policjant to człowiek o wielkim i ciepłym sercu. Wyrozumiały, pomocny i kochający swoją pracę i służbę na rzecz innych. Sam zgłosił chęć wyjazdu do pomocy policjantom w służbie na granicy z Ukrainą. Jak dowiedział się, że zostanie delegowany ucieszył się, bo bardzo chciał pomagać w bezpośredni sposób.

Policjant wiedząc, że na miejscu będzie miał kontakt z dziećmi uciekającymi od tragedii wojny, postanowił zabrać im drobne upominki. Początkowo miały to być zabawki zebrane wśród znajomych, jednak kreatywność policjanta sprawiła, że pozyskał sponsorów i wykupił niemal wszystkie pluszowe miśki z bartoszyckich sklepów. W piątek (11.03.2022r.) zapakował je do radiowozu i pojechał pomagać, a przy okazji dostarczyć dzieciakom trochę pozytywnej energii i pluszowego ciepła w tym bardzo trudnym dla nich czasie.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *