KĘTRZYN: Wypadek na trasie Czerniki-Gierłoż – ranny motocyklista – Magna Masuria

KĘTRZYN: Wypadek na trasie Czerniki-Gierłoż – ranny motocyklista

0

Policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg zaistniałego wypadku drogowego w którym obrażeń ciała doznał motocyklista. Funkcjonariusze ustalają sprawcę tego zdarzenia drogowego.

W niedzielę  (13.03.2022) o godz. 13:30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że na trasie Czerniki-Gierłoż w gm. Kętrzyn doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Na miejscu policjanci zastali poszkodowanego motocyklistę. Mężczyzna był przytomny. Z przekazanych przez niego informacji wynikało, że na prostym odcinku drogi kierujący pojazdem terenowym, podczas wyprzedzania innego pojazdu doprowadził do bocznego otarcia z motocyklem marki Honda którym on nadjeżdżał z naprzeciwka. W wyniku bocznego kontaktu z pojazdem kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. 47-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Bartoszycach. Kierowca terenówki odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg zaistniałego wypadku. Funkcjonariusze  ustalają  sprawcę tego zdarzenia drogowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *