BARTOSZYCE: Cofając potrącił pijanego pieszego – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Cofając potrącił pijanego pieszego

0

Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło na prywatnym parkingu. Mężczyzna, cofając seatem najechał na stojącego tam pieszego. Po zdarzeniu zawiózł potrąconego, pijanego 57 – latka do szpitala, gdzie okazało się, że ma złamaną nogę. Kierowca seata sam zgłosił się na komendę policji – był trzeźwy. Jego auto trafiło na parking strzeżony.

Pośpiech, chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. W środę, (2.03.22r.), mężczyzna, który chcąc przestawić swojego seata, aby nie utrudniał wyjazdu innym autom, cofając najechał na pieszego. 58 – latek nawet nie zauważył, że doszło do zdarzenia i wrócił do swoich obowiązków. Chwilę później jeden ze świadków zdarzenia poinformował go, że potrącił mężczyznę. 58 – latek zawiózł potrąconego 57 – latka do szpitala, a tam okazało się, że mężczyzna ma złamaną nogę. 57 – latek był pijany, w jego organizmie krążyły ponad 2 promile alkoholu. Kierowca seata był trzeźwy i sam przyjechał do komendy policji poinformować o zdarzeniu.

Sporządzono stosowną dokumentację, a seata zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Kolejne policyjne czynności pozwolą na ustalenie winnego tego zdarzenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *