BARTOSZYCE: Drift Show Bezledy-Impreza Charytatywna „Jedziemy dla Łukasza i Konstantego” – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Drift Show Bezledy-Impreza Charytatywna „Jedziemy dla Łukasza i Konstantego”

0

fot. Drift Show

Z przyjemnością informujemy o organizowanej imprezie charytatywnej, której celem jest zbiórka funduszy na leczenie dwóch chłopców – Łukasza i Konstantego. Impreza odbędzie się 7 maja 2023 roku w Bezledach, na placu buraczanym w stronę Górowa Iławeckiego.

Całościowy dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie chłopców, a organizatorzy tego wydarzenia to Drift Show (Mirosław i Mateusz Bolibok) we współpracy Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Bezledach oraz Gmina Bartoszyce. To już kolejna taka inicjatywa, a wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu firmy Contractus, która udostępniła plac na potrzeby tej charytatywnej imprezy.

Impreza cieszy się również honorowym patronatem Wójta Gminy Bartoszyce, Andrzeja Dychy. W programie imprezy znajduje się wiele atrakcji, m.in. drift taxi, wystawa samochodów zabytkowych, malowanie samochodu, a także dmuchańce dla dzieci (o ile pogoda pozwoli). Nie zabraknie również cateringu oraz występu gościa specjalnego – Mariusza Lucyfera, znanego z programu Złomowisko.pl.

W drift taxi zobaczymy wiele znanych i lubianych grup, takich jak Pa tera Follow me, Agrodrift, Alina Zega, czy Domin i inni. Impreza ta to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy i spędzenia czasu w miłym towarzystwie, ale przede wszystkim możliwość wsparcia dwóch chłopców potrzebujących naszej pomocy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wspaniałej inicjatywie, która pozwoli na zebranie funduszy na leczenie Łukasza i Konstantego. Nie przegap okazji, by wspólnie z nami pomóc potrzebującym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *