27 maja 2023 roku w Klubie Wojskowym w Bartoszycach odbył się niezwykły koncert Roberta Zapory NAMUZIWYWANIA, który zachwycił miłośników poezji śpiewanej. Artyście udało się przywołać piękną pamięć bartoszyckiego poety, Arka Monkiewicza, wykonując utwór „Na Zachodzie bez Zmian” do słów wiersza tego barwnego twórcy.

Koncert okazał się również wyjątkowym hołdem dla lokalnej poezji, gdyż publiczność miała okazję usłyszeć piosenkę do słów wiersza kolejnego bartoszyckiego poety, Piotra Monkiewicza, zatytułowaną „Pokłonmy Się”. To niezwykłe połączenie muzyki i słowa pozwoliło na odkrycie nowych, głębszych warstw tych wyjątkowych utworów.

Jednym z kulminacyjnych momentów koncertu był również utwór „Transfuzja”, który został wykonany w hołdzie dla bartoszyckiej poezji. Ta piękna piosenka, stworzona do słów wiersza Edyty Procajło, stanowiła wyraz artystycznej więzi między twórcami a publicznością. Przeniosła nas w świat poezji, w którym dźwięki i emocje złączają się w niepowtarzalny sposób.

Cały wieczór był pełen niesamowitych wystąpień, które wprowadziły nas w magię poezji śpiewanej. Artyści z wielkim zaangażowaniem interpretowali słowa, oddając im nowe życie poprzez melodię i emocje. Publiczność nie tylko słuchała, ale także śpiewała wraz z artystami, tworząc wyjątkową atmosferę wzajemnej inspiracji i oddania sztuce.

Koncert Roberta Zapory NAMUZIWYWANIA przypomniał nam o sile i pięknie poezji śpiewanej. To niezwykłe połączenie słowa i dźwięku pozwala nam doświadczyć emocji w sposób wyjątkowy. Wspólnie śpiewając poezję, stajemy się częścią twórczej podróży, która łączy artystów i publiczność w jedno.

Wydarzenie to stanowiło również doskonałą okazję do uhonorowania lokalnych talentów i przypomnienia o ich niezwykłych dokonaniach. Bartoszycka poezja odnajduje nowe życie dzięki artystom, którzy potrafią oddać jej hołd poprzez swoje wystąpienia i twórczość.

Koncert Roberta Zapory NAMUZIWYWANIA był wyjątkowym wydarzeniem dla miłośników poezji śpiewanej. Przeniósł nas w świat pełen piękna, emocji i artystycznego oddania. To nie tylko wieczór muzyki i słowa, ale również wyraz wdzięczności i szacunku dla lokalnych poetów. Śpiewajmy poezję, aby odkrywać magię, która kryje się w słowach i dźwiękach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *