SĘPOPOL: Podsumowanie zawodów UKLEJA 2023 – Magna Masuria

W dniu 27 maja 2023 roku odbyły się niezwykłe zawody z okazji Dnia Dziecka – „UKLEJKA 2023” o Puchar Burmistrza Sępopola, zorganizowane przez koło Polskiego Związku Wędkarskiego „Kleń” w malowniczym Sępopolu. Impreza odbyła się na stanicy wodnej „Zbychówka” w urokliwych Masunach i przyciągnęła liczne grono uczestników.

W zawodach wzięło udział 32 dzieci, podzielonych na dwie kategorie wiekowe: 3-7 lat oraz 8-12 lat. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wędkarskie i rywalizować o cenne trofea. To wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia wielu osób, dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tych zawodów. Wasza pomoc sprawiła, że impreza była wyjątkowa, a każde dziecko otrzymało upominek i medal, co na pewno sprawiło im ogromną radość.

Zawody „UKLEJKA 2023” przybrały formę prawdziwego święta wędkarskiego, które dostarczyło niezapomnianych chwil zarówno małym rybakom, jak i ich rodzinom. Przy pięknej scenerii i pod okiem doświadczonych instruktorów, dzieci miały okazję rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i cieszyć się wspaniałą atmosferą wspólnej rywalizacji.

W kategorii wiekowej 3-7 lat zwycięstwo odniósł mały rybak Antoni Śledziński, który zaprezentował imponujące umiejętności w łowieniu ryb. Drugie miejsce zajął Gabriel Poźniak, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Wojciech Badurowicz.

W kategorii wiekowej 8-12 lat triumfowała Julia Krasowska, która wykazała się nie tylko precyzją, ale również strategicznym podejściem do łowienia ryb. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Potymko,, a na trzecim miejscu znalazła się Wiktoria Walewska.

Wszyscy uczestnicy zawodów zasługują na ogromne brawa za udział w tych emocjonujących zawodach i zaangażowanie, jakie włożyli w podjęcie rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *