BARTOSZYCE: Mistrzostwa Polski Młodziczek[ZAPOWIEDŹ]|27-30-04-2023

0

Bartoszyce przygotowują się do kolejnego dużego wydarzenia! W dniach 27-30 kwietnia br. odbędą się Mistrzostwa Polski Młodziczek w Siatkówce na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego.

To nie pierwszy raz, kiedy piłka siatkowa w najlepszym młodzieżowym wydaniu zawita do Bartoszyc. Przypomnijmy, że Bartoszyce już dwukrotnie były gospodarzem finałowych turniejów mistrzostw Polski. Oba odbyły się w 2022 r., a o medale w hali widowiskowo-sportowej walczyły wówczas drużyny młodzików oraz juniorów.

Teraz w Bartoszycach czas na żeńską rywalizację. O tytuł najlepszej drużyny w kraju powalczy osiem zespołów. Wszystkie przeszły kolejne szczeble eliminacji, od rozgrywek wojewódzkich zaczynając, na ćwierćfinałach i półfinałach etapu centralnego kończąc. Gęste sito kwalifikacji gwarantuje odpowiednio wysoki poziom rozgrywek finałowych.

W turnieju finałowym zagrają, grupa I: Joker Świecie, Sparta Warszawa, Atena Kaman Warszawa, Energa MKS Kalisz; grupa II: SMS Solna Wieliczka, Sandecja Dunajec Nowy Sącz, Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca, Enea Energetyk Poznań.

Emocji na boisku nie zabraknie. Liczymy, że udzielą się one również kibicom, którzy jak zawsze licznie wypełnią widownię bartoszyckiej hali i których już teraz serdecznie zapraszamy na ten czterodniowy turniej. Szczegółowy harmonogram wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *