BARTOSZYCE: Pijany 48-latek znęcał się nad córką – usłyszał zarzuty – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Pijany 48-latek znęcał się nad córką – usłyszał zarzuty

0

Stosując przemoc wobec członków rodziny trzeba się liczyć z odpowiedzialnością karną. Wyzywanie, poniżanie, niepokojenie, grożenie, wyganianie z domu – to formy, stosowanej przez 48 – latka przemocy psychicznej. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna w swojej agresji posunął się jeszcze dalej. Szarpał żonę za włosy i uderzył jej głową o drzwi. To nie wszystko, podobnie zachował się wobec córki, też uderzył ją w głowę. Mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa. Został oddany pod policyjny dozór. Musi wyprowadzić się z mieszkania i ma zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, (9.11.22r.), w jednym z bartoszyckich mieszkań doszło do awantury, podczas której pijany ojciec uderzył nastoletnią córkę w głowę. Dziewczyna telefonicznie powiadomiła matkę, która nie mogła wejść do mieszkania i o pomoc poprosiła policję. Funkcjonariusze zatrzymali 48 – latka. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć policjantom, że kilka dni wcześniej podczas awantury mąż szarpał ją za włosy i uderzył jej głową o drzwi. Awantury w ich domu trwały od sierpnia br. Kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie znęcania się nad nią i córką przez męża.  

Mieszkaniec Bartoszyc po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut przestępstwa znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i córką. W sobotę, (12.11.22r.) sąd zastosował wobec 48 – laka policyjny dozór. Mężczyzna musiał natychmiast wyprowadzić się z mieszkania i ma zakaz zbliżania się i jakiegokolwiek kontaktowania z pokrzywdzonymi.

Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *