GIŻYCKO: Miał przy sobie narkotyki – wpadł w ręce policji – Magna Masuria

GIŻYCKO: Miał przy sobie narkotyki – wpadł w ręce policji

0

Giżyccy kryminalni namierzyli i zatrzymali kolejną osobę posiadającą środki odurzające. 21-latek miał przy sobie woreczki z amfetaminą i marihuaną. W toku dalszych czynności w jego mieszkaniu zabezpieczono kolejne dwa woreczki z narkotykami. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, w czwartek (10.11.2022r.), giżyccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli i zatrzymali 21-latka, który posiadał przy sobie dwa woreczki z narkotykami. W toku dalszych czynności w jego mieszkaniu zabezpieczyli kolejne dwa woreczki z zawartością środków odurzających. Zabezpieczone substancje policjanci poddali badaniu testerem narkotykowym, który potwierdził, że to amfetamina w ilości blisko 10 gramów i marihuana o wadze 3,4 grama. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie substancji psychotropowych lub środków odurzających, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami, z dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *