Gm.GIŻYCKO: Koncert ROOMIEŃCE | 26.11.2022 – Magna Masuria

Już niebawem kolejny kameralny koncert w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Wilkasach. W progi placówki zawita 26 listopada (sobota) trójka muzyków reprezentująca formację Roomieńce z Gdańska. Nikola Nerc, Michał Boczoń i Nataniel Piechotka tworzą rytmy, które trafiając w ludzkie serca sprawiają, że nawet na najbledszych twarzach pojawiają się właśnie Oni, czyli rumieńce.

Ich muzykę określa się jako poezję śpiewaną lub po prostu polską alternatywę, subtelny jazz – przystępny, a zarazem niestroniący od eksperymentów i zabawy muzycznymi gatunkami. Na koncie mają już koncerty na kilku festiwalach, m.in. Salwa Festiwal, Hope Fest Festival, Tak Brzmi Toruń Festiwal. Grali też z Kwiatem Jabłoni w Starym Maneżu w Gdańsku. Jak piszą o istniejącej pięć lat grupie krytycy muzyczni – ma potencjał, jakiego od dawna nie widzieliśmy na polskiej scenie muzycznej. Koncerty Roomieńców to wielka dawka pozytywnych emocji.

Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w recepcji Parku Wodnego w Wilkasach od 9 listopada. Zapraszamy w sobotę, 26 listopada o godz. 17.00. Szczerość oraz energia płynące ze sceny sprawią, że od razu na twarzach publiczności zagoszczą wielkie uśmiechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *