BARTOSZYCE: Policjanci odzyskali skradziony rower i ujęli złodzieja – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Policjanci odzyskali skradziony rower i ujęli złodzieja

0

Czujne oko patrolujących Bartoszyce funkcjonariuszy doprowadziło do odzyskania skradzionego roweru i zatrzymania mężczyzny, który przyjechał nim do sklepu. Okazało się, że obecny użytkownik roweru to 30 – latek z bogatą karną kartoteką. Mężczyzna na widok policjantów chciał uciec, jednak został zatrzymany. Grozi mu odpowiedzialność za wykroczenie kradzieży roweru o wartości 450 zł.

W czwartek, (10.02.22r.), rano . Jeszcze przed północą policjanci, pod jednym z nocnych sklepów, zauważyli pochodzący z kradzieży rower. Poczekali, aż przyjdzie po niego obecny użytkownik. Ze sklepu wyszedł mężczyzna, który na widok policjantów rzucił zakupy i chciał uciec. Funkcjonariusze nie pozwolili mu na to. Okazało się, że schwytany mężczyzna, to doskonale znany policjantom 30 – latek z bogatą karną kartoteką. Mężczyzna początkowo zaprzeczał, że ukradł jednoślad, jednak w rezultacie przyznał, że „wziął sobie” ten rower. Po wykonaniu z nim niezbędnych czynności został zwolniony. Rower został zabezpieczony i niebawem trafi do właściciela.

30 – latek odpowie za wykroczenie kradzieży roweru. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny do 5 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *