BARTOSZYCE: Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych

0

W trakcie minionego weekendu, (8-10.07.22r.), policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych. Każdy „wpadł” w innych okolicznościach. Wszyscy na jednej ulicy – Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Poza miejscem zatrzymania łączy ich jeszcze ta sama przyszłość – „odsiadka” w zakładzie karnym.

W piątek, (8.07.22r.) przed godz. 17:00 policjanci patrolujący Bartoszyce na ul. Kętrzyńskiej zauważyli poszukiwanego mężczyznę. 41 – latek ma do odbycia 4 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę zasądzoną za wykroczenie kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany. W czasie jak przebywał w policyjnym areszcie jego grzywnę opłacono, co skutkowało zwolnieniem 41 – latka.

Również w piątek, po godz. 19:00 kolejni policjanci patrolując rejon tzw. jeziorka mleczarskiego przy ul. Kętrzyńskiej zauważyli mężczyznę pijącego alkohol. Legitymowanie 37 – latka ujawniło, że jest poszukiwany i musi spędzić za kratami 3 miesiące za przestępstwo niealimentacji. Mężczyzna został zatrzymany, a wcześniej ukarany mandatem za wykroczenie spożywania alkoholu w miejscu publicznym.

W niedzielę, (10.07.22r.), przed godz. 20:00 również na ul. Kętrzyńskiej został zatrzymany kolejny poszukiwany mężczyzna. Był nim dobrze znany z wcześniejszych interwencji 41 – latek z Bartoszyc. Mężczyzna był kompletnie pijany i leżał na chodniku. Mężczyzna ma do odbycia 4 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę za wykroczenie spożywania alkoholu w miejscu publicznym. 41 – latek trafił do policyjnej celi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *