BARTOSZYCE: Tragedia podczas remontu! Nie żyje dwóch mężczyzn! – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Tragedia podczas remontu! Nie żyje dwóch mężczyzn!

0

Dwóch mężczyzn podczas wykonywania prac remontowych w jednym z budynków w Sędławkach [gm. Bartoszyce] straciło przytomność, prawdopodobnie przez zaczadzenie lub zatrucie spalinami, co doprowadziło do ich śmierci.

Pracownicy firmy budowlanej robili w zamkniętym pomieszczeniu wylewkę betonową. Wewnątrz pracował agregat prądotwórczy. Znalazł ich szef. Prawdopodobnie doszło do zaczadzenia lub zatrucia spalinami z tego urządzenia – przekazał dla Radia Olsztyn asp. szt. Wojciech Szerejko z bartoszyckiej policji.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o dwóch nieprzytomnych osobach przebywających wewnątrz obiektu na terenie tartaku. Ewakuowaliśmy je na zewnątrz, podjęto próby resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, po kilkunastu minutach lekarz stwierdził śmierć obu mężczyzn w wieku 37 i 45 lat – relacjonuje dla Radia Olsztyn kpt. Marcin Rezmer z warmińsko-mazurskiej straży pożarnej.

Okoliczności i powody tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok obu mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *