BARTOSZYCE: Za znęcanie się nad rodziną trafił do aresztu – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Za znęcanie się nad rodziną trafił do aresztu

0

Krzyczał, poniżał, wyganiał z domu. Pił i bił, a każdego dnia było coraz gorzej. Czara goryczy przelała się, gdy rozciął partnerce głowę, rzucając w nią kuchennymi przedmiotami. Interweniowali policjanci, którzy zatrzymali agresywnego, pijanego mężczyznę. Pokrzywdzona kobieta nigdy wcześniej nie zgłaszała przemocy, która jak się okazało, trwała już od ponad półtora roku. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na skierowanie przez prokuratora i policję wniosku do sądu o aresztowanie 30 latka z gminy Bartoszyce. Sąd uznał wniosek za zasadny. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami.

W sobotę, (7.01.23r.), policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Bartoszyce. Pomocy potrzebowała kobieta, która została uderzona przez partnera. Policjanci zastali w mieszkaniu agresywnego 30 – latka. Był pijany. Jego partnerka miała rozciętą skórę na głowie, jak przyznała uderzył ją partner. Co więcej, okazało się, że to nie pierwsza awantura w ich domu, podczas której kobieta była bita, poniżana, szarpana za włosy, czy wyganiana z domu. Pokrzywdzona wcześniej nie mówiła o tym, czego doświadcza ze strony partnera. Nigdy wcześniej nie wzywała policji, pokornie znosząc obelgi i ból fizyczny zadawany jej ze strony partnera.

Pijany i agresywny 30 – latek został zatrzymany. Trafił do policyjnej celi. W poniedziałek, (9.01.23r.), usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad partnerką i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *