BEZLEDY: Zaproszenie na koncert walentynkowy – Magna Masuria

Już w najbliższą niedzielę (13.02.22 r.) odbędzie się koncert walentynkowy w sali widowiskowej Domu Kultury w Bezledach.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale w związku z obostrzeniami sanitarnymi, liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc.

W roli supportu wystąpi lokalny artysta Andrzej Białecki.

Andrzej Białecki – jego podróż z gitarą trwa już ponad 50 lat, najbardziej lubi śpiewać poezję rosyjskich bardów, głównie Bułata i Wołodii, w oryginale i po polsku. Pojawią się również utwory żartobliwe i kabaretowe.
Gwiazdą wieczoru będzie Tomasz Steńczyk z zespołem.

„Steńczyk/Grechuta” to projekt, w którym usłyszycie Państwo doskonale odświeżone, na nowo zaaranżowane piosenki z repertuaru wyjątkowego mistrza, Marka Grechuty.

Tomasz Steńczyk – wokalista, gitarzysta, kompozytor. Jest artystą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów. Na nowo odkryjemy znane utwory Marka Grechuty, które dzięki aranżacjom Steńczyka wchodzą w inne klimaty – czasem nieco aktorskie, a miejscami wręcz poetycko. Steńczyk potrafi uwalniać emocje, udowadnia to na każdym koncercie.

Nagrodzony na Festiwalach Festiwalu „Grechuta Festiwal” w Krakowie, Festiwalu Twórczości „Korowód” w Krakowie, „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie oraz na Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie.

Występował w Teatrze Roma w Warszawie, Teatrze Krasickiego w Krakowie, Piwnicy pod Baranami, Teatrze Atelier w Sopocie, CK ICE Kraków oraz w Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Skład zespołu:
Szymon Zuehlke – saksofon barytonowy
Bartosz Krzywda – instrumenty klawiszowe
Paweł Batycki – instrumenty perkusyjne
Tomasz Steńczyk – gitara, ukulele, śpiew.

Do wzięcia udziału w koncercie wymagana jest rezerwacja miejsca:
Centrum Kultury Gminy Bartoszyce
Bezledy 47
tel. 89 761-57-65

1 thought on “BEZLEDY: Zaproszenie na koncert walentynkowy

  1. Super to pewnie jeszcze za sprawą bylego Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Bartoszycach z s w Bezledach Pana Piotra Frąckiewicza.
    Niestety Pan Dyrektor opuscił Gmine Bartoszyce i od 1 lutego po wygranym konkursie został
    Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach.
    Brawo! Korsze bardzo dobra decyzja zazdroszczę tak kreatywnego Dyrektora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *