BISZTYNEK: Sprawdził czas reakcji policji – dostał mandat – Magna Masuria

BISZTYNEK: Sprawdził czas reakcji policji – dostał mandat

0

Nawet dzieci wiedzą, że nie należy wzywać policjantów dla żartów. Ta powszechna wiedza jest dla niektórych niezgłębiona. Mężczyzną, który wezwał funkcjonariuszy twierdząc, że ma intruzów w domu, kierowała zwykła złośliwość. Bez refleksji przyznał, że chciał ich przyjazdu, by sprawdzić czas reakcji, a przy okazji poprosił o „podwózkę” do Bartoszyc. 62 – latek został ukarany mandatem w kwicie 500 zł.

W środku nocy z czwartku na piątek, (16/17.11.23r.), policjanci zostali wezwali przez 62 – latka z Bisztynka. Mężczyzna twierdził, że do jego mieszkania weszły dwie nieznane mu osoby, które położyły się spać. 62 – latek bał się i prosił o pomoc policjantów. Funkcjonariusze zastali w mieszkaniu tylko 62 – latka i szybko okazało się, że wszystko przekazane w zgłoszeniu to kłamstwo. Mężczyzna bez refleksji przyznał, że po pierwsze chciał sprawdzić czas reakcji Policji na jego zgłoszenie, a po drugie potrzebuje transportu do Bartoszyc.

Nieodpowiedzialny 62 – latek został ukarany za wywołanie fałszywego alarmu. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *