BOKS: 3 medale dziewcząt w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Magna Masuria

BOKS: 3 medale dziewcząt w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

0

źródło: LKS "Niedźwiedź" Kętrzyn

Dobre wieści płyną z XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbywają się w Łodzi, gdzie w zmaganiach walczą zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź” Kętrzyn. W dniu dzisiejszym (24-08) za sprawą mediów społecznościowych LKS „Niedźwiedź” Kętrzyn poinformowali o zdobytych 3 medalach dziewcząt w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Karolina Kuhn zdobyła w finale złoto i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Kadet. Nikola Rogińska zdobyła w finale srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w kategorii Kadet. Zuzanna Chodak została brązową medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zdobyte medale kwalifikują Ludowy Klub Sportowy „Niedźwiedź” Kętrzyn na III pozycji w ogólnej klasyfikacji klubowej podczas trwających Mistrzostw. 25 sierpnia odbędą się finałowe walki chłopców, gdzie barwy LKS „Niedźwiedź” Kętrzyn będą reprezentować: Michał Michalik i Aleks Snacki.