Były prezes KTBS kandydatem do Kętrzyńskiej Rady Seniora? – Magna Masuria

Były prezes KTBS kandydatem do Kętrzyńskiej Rady Seniora?

16

„Starszy schorowany pan, który nigdzie nie aspirował” [odc.I]

Na stronie Miasta Kętrzyn opublikowana została lista kandydatów do Kętrzyńskiej Rady Seniorów. Wśród ponad 20 kandydatów znalazła się pod poz. 5 kandydatura Andrzeja M., byłego prezesa KTBS i jednodniowego Dyrektora Sądu Rejonowego w Bartoszycach.

W ocenie redakcji info24Ketrzyn Andrzej M.  zamieszkuje na stałe w miejscowości Martiany na ternie gminy Kętrzyn, o czym pisaliśmy przy słynnej już sprawie wykorzystywania pojazdu służbowego KTBS do celów nie służbowych. Oznacza, że nie jest mieszkańcem naszego miasta. Wprawdzie Andrzej M. w Kętrzynie posiada mieszkanie, w którym jednak nie zamieszkuje. Zgodnie z ⸹4 ust. 2 Statutu Kętrzyńskiej Rady Seniorów przyjętym uchwałą Nr XLIV/261/17 z 30 października 2017 r. „Kandydatami na członków Rady mogą być wyłącznie osoby, które zamieszkują na terenie Gminy Miejskiej Kętrzyn”.

Artykuł ten dedykujemy przede wszystkim Burmistrzowi, jako organizatorowi wyborów oraz pozostałym kandydującym, by odpowiednio zareagowali i nie dopuścili do tego, aby mieszkaniec z innej gminy był członkiem Kętrzyńskiej Rady Seniorów.

Poniżej mogą państwo pobrać pełną listę kandydatów do Kętrzyńskiej Rady Seniora:

16 thoughts on “Były prezes KTBS kandydatem do Kętrzyńskiej Rady Seniora?

  1. No to już zakrawa na jakieś kpiny. Jeszcze ma czelność kandydować w naszym mieście. Niech kandyduje do Rady Seniorów w Gminie Kętrzyn.

  2. Obserwuję ten portal i zaczynam się zastanawiać dlaczego ten Pan nie złożył pozwu za jawne nękanie przez ten portal. Pokazuję się Go z zakrytą twarzą choć nie słychać by był skazany, a także tą samą twarz ma zakrytą jako kandydat do tej Rady. Czyżby i w tym przypadku był też przestępcą ?. Nie bronię tego Pana ale to już jest jawna nagonka na niego. Robi się to już aż niesmaczne. A to czy złożył swoją kandydaturę zresztą z odpowiednim poparciem jak widać prawnie czy nie, to do oceny są odpowiednie organy. Czy ktoś wie gdzie ten Pan nocuje, bo ja Pana Andrzeja bardzo często widzę wieczorem na osiedlu koło jego bloku jak idzie do swojego mieszkania kiedy wyprowadzam psa ?. Więc gdzie jest prawda?.

    1. Pan to chyba ma jakieś zwidy personalne. Jestem mieszkańcem Martian i oburza mnie to, jak pan kłamie! Nie wiem jaki ma pan cel oczerniać ten portal! Ale codziennie go widuje jak siedzi w swojej daczy w Martianach! A mieszkamy przez płot! Niech pan więc fermentu złego nie puszcza! Bo to co ten gość robił dla pracownic i jeszcze łga że nie ma żadnych aspiracji to już samo z siebie go wyklucza do tej rady seniora!

  3. A ja go widzę wieczorem koło jego bloku. Czy za dnia nie może być w Martianach a na noc jeżdzi do Kętrzyna. ?. Czy mieszkaniec z Martian z Panem Andrzejem mieszka w jednym budynku i może w jednym mieszkaniu. ? A z kąd taką wiedza że ten Pan coś złego robił pracownikom?. Pewnie lecące wrony w tamtą stronę krakały?. Muszę pojechać i zobaczyć kto jest tym sąsiadem . Pewnie niezłe ziółko z tego mieszkańca Martian.

  4. A co z naszym radnym z Nowej Różanki? Chyba że ten pan też widziany jest przez sąsiadów w Kętrzynie i Rozance? Czemu nikt tego tematu nie poruszy? Ten radny bierze co miesiąc dietę, rocznie 24 tysiące z kawałkiem. Za co pytam? Może redakcja ten temat poruszy.

  5. Pozwoliłem sobie porozmawiać z mieszkańcami Martian co do osoby mieszkającej po sąsiedzku z Panem Andrzejem. Osoby bardzo niechlubnie wypowiadali się o tzw sąsiadce zza płotu. A powiedzieli wprost, że ludzie którzy donoszą na sąsiadów są zwykłymi donosicielami i powinni być odsunieci na margines społeczny.

  6. Mieszkańcy Kętrzyna zobaczcie jak Ryszard Niedziółka tak ten na którego głosowaliście dobiera sobie ludzi do współpracy: Andrzej N. z Martian – były prezes KTBSu to tej który wykorzystywał samochód służbowy do dojazdów na zakupy do Lidla i Tesco oraz do domu – sprawa w sądzie, pracownicy chcą aby był skazany niebawem będziemy mieli wyrok; Iwona K. była skarbnik Miasta Kętrzyn zasłynęła z dwóch negatywnych opinii budżetu miasta Kętrzyna, która została wystawiona przez organ nadzoru Regionalną Izbę Obrachunkową w Olsztynie i ewenement który przejdzie do historii miasta, województwa a może i kraju: Karol L. były naczelnik Wydziału rozwoju miasta Kętrzyn – który „oficjalnie” nie doczytał umowy i Kętrzyn stracił ponad 15 milionów na remont dróg Ogrodowej i Górnej w Kętrzynie. Precz z Niedziółką, precz z jego rządami, precz z jego ludźmi. Totalna porażka!!!!!

  7. A niech wam powie Bierżyńska bo ponoć była na sprawie. Z tego co wiadomo ma najmniej do powiedzenia a tym jęzorem klepie na lewo i prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *