Czytanie ze zrozumieniem jest trudne? [FELIETON] – Magna Masuria

Czytanie ze zrozumieniem jest trudne? [FELIETON]

15

6 marca br., największe gazety w kraju oraz regionie – Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Twój Kurier Olsztyński, Gazeta Olsztyńska – opisywały o bezwartościowych maseczkach otrzymanych od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Na tej podstawie również redakcja info-Kętrzyn24.pl postanowiła poinformować swoich czytelników o zaistniałej sytuacji i czekaliśmy na komentarz starosty kętrzyńskiego.

Podaliśmy oficjalne komunikaty rzecznika wojewody warmińsko-mazurskiego Krzysztofa Guzka oraz komunikaty Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych mówiące, że w całym regionie dojdzie do wymiany maseczek dla poprawy bezpieczeństwa Warmii i Mazur. Rzetelna i jasna informacja, bo my opieramy się na faktach, a nie plotkach. Tymczasem, co robi pani wójt i jej parasol ochronny? Komentarz pozostawiam dla czytelników.

KOMENTARZ REDAKTORA: Wójt Barcian nie umie czytać ze zrozumiem i to jest moje osobiste zdanie, bo czytając rewelacje na Tygodniku widać, że kogoś boli, że na info-Kętrzyn24.pl pojawiają się wartościowe i rzetelne informacje, dementuje się buble i kłamstwa rządzących oraz stoi się po stronie mieszkańców. Wójt Barcian nie ma z nami po drodze, ale napuszczanie na nas swojego pudelka nie poprawia jej wizerunku, lecz stawia ją w całkowicie złym świetle.

15 thoughts on “Czytanie ze zrozumieniem jest trudne? [FELIETON]

 1. Ta Kamińska to jakaś niedouczona… Redaktor info pisze o sprawie regionalnej a ta nie wiadomo co chciała się chyba wybić na fejmie? Niech płaci dalej dla łysego to może ją wypromuje na miss czegoś tam

 2. Tak to jest jak błazny dobierają się do władzy – wszyscy piszą o problemie, a ta NIC SIĘ NIE STAŁO!

 3. Łysa pała chciala obsmarować i nie wyszło! brawo redaktorze za rzetelność! tego było nam potrzeba!

 4. Kiedy sesja? Co z Ogrodową i Górną? Jaką fuchę dostał Michalski? Kiedy obnizone zostanie wynagrodzenie burmistrza i zastepcy? Maksymalnie powinni zarabiać max 4.000 zł. Za pijar własnych osób, rozdawanie kwiatków na dzień kobiet, stypendiow i składanie kwiatów pod pomnikami więcej nie powinni zarabiać.

 5. I za co nast spotkało takie „szczęście”? Odpowiadam cytatem” Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało”. Każda społeczność pragnie być dumna ze swojego przywódcy. A tutaj wstyd, wstyd i tego wstydu nie widać końca.

 6. Jeden portal co rzeczowo piszę a nie jak pudel.
  Brawo Panie redaktorze tak trzymać !!
  W Panu jest przyszłości Kętrzyna.

 7. Łysy to tylko potrafi obrażać
  Na spotkaniu Ksiażka z mieszkańcami bloków na Wojska Polskiego to chował się w krzakach

 8. A łysy dzban już obraża, bo prawa w dupe kole? I jeszcze mu samorządowcy płacą – kpina z ludzi! przyjdą wybory i wszyscy zostaną rozliczeni!

  1. Tak jak rozliczono ekipę Hecmanską? Kucharz z kolejnymi swoje układziki zawiazuje. Tu zatrudni niby kolesia rodzinę a tam wcisnie swoją kolejną koleżaneczke co mu będzie z wdzięczności opowiadać szczegóły z pracy. Stare, proste sposoby zeby nie powiedzieć pymitywne i jakie skuteczne.

 9. Tygodnik łysego to największy ściek, uderz w pudla i szaloną wójt, a tam nagle wysyp jaka ta wojt jest genialna i wspaniałomyślna. Śmierci Koreą Północną na odległość!

 10. Łysy Majcher to tylko potrafi hejtować, spójrzcie jakie komentarze! Obraża redaktora Kacpra, ktory nie boi ruszyć się kogokolwiek w tym mieście! Nikt nie jest bez winy, a pan redaktor Kacper nie boi się ich ruszać! Wiecej takich młodych aktywnych ludzi!

 11. „Urzędnicy są jak książki na półkach, im wyżej postawieni tym rzadziej do czegoś służą” Napoleon Bonaparte.
  Miejmy nadzieję, że z tych wysokich półek wnet pospadają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *