18 kwietnia 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z ziemi kętrzyńskiej

W Korszach w dnia 28-29 czerwca odbyła się zabawa z cyklu “dni miejscowości”, a na korszeńskiej scenie Publicznego Miejsca Spotkań zagrały takie zespoły jak SKANER i HAPPY END oraz Andrzej Rybiński.

Pierwszy dzień Dni Korsz rozpoczął się od “Spółdzielczego Pikniku Rodzinnego”, gdzie spółdzielcy świętowali 60-lecie istnienia. Jest to pierwsza z cyklu imprez Spółdzielni “Pionier”, która odbędzie się w naszym regionie. Spółdzielcy przygotowali różnego rodzaju zabawy i atrakcje dla najmłodszych.

W piątkowy wieczór na scenie wystąpili lokalni artyści, ale też zespół Legato Cover Band oraz zespół disco polo SKANER. Na tym ostatnim występie pod sceną zebrał się tłum fanów, który razem z wykonawcami śpiewali największe hity zespołu SKANER takie jak: “American boy” czy “Nadzieja”. Po występie piątkowych artystów zabawę kontynuował lokalny DJ.

Drugi dzień Dni Korsz upłynął w rytmach wspomnień zwłaszcza dla starszego pokolenia, gdzie na scenie wystąpił Andrzej Rybiński śpiewając takie piosenki jak: “Nie liczę godzin i lat”, “Pocieszanka” czy “Magiczny czas”. Po występie Andrzeja Rybińskiego zagrał zespół HAPPY END, który zapytał widzów piosenką: “Jak się masz kochanie?”. Po ich występie zabawę również kontynuował lokalny DJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *