Rap dla Kingi – zapowiedź koncertu charytatywnego – Magna Masuria

Rap dla Kingi – zapowiedź koncertu charytatywnego

1

W piątek 19 lipca br, w City Club Kętrzyn odbędzie się drugi hip-hopowy koncert charytatywny, który ma wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Kingi.

Na scenie City Club Kętrzyn wystąpią następujący raperzy:

Wujek Samo Zło
TyłNaprzód – Rudxbwooy/ Vito BigiBoi
Anioł Krabzilla
Złoty
Gru BZCWB
Stecu
Bandix
01label
Paweł Filar
Szpula GND Official Fanpage
GromelOficjalnie
SzymS i Szeryf
Stowarzyszenie Hip Hop Mazury / taniec – breakdance/ hiphop

Za dekami DJ Brd z Zabij Nudę

Opis sytuacji Kingi:

Witajcie.

Jestem Kinga Kołakowska. Mam 24 lata i mieszkam w Kętrzynie. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Na co dzień poruszam się przy balkoniku, natomiast na spacery wyjeżdżam wózkiem elektrycznym. Ponieważ mam porażone kończyny górne i dolne, wózek ułatwia mi codzienny transport. Moim największym marzeniem jest bycie osobą niezależną fizycznie od drugiego człowieka, dlatego walczyłam o siebie i wykorzystywałam każdą okazję, aby usprawnić swoje ciało.

Krótko mówiąc – moje stopy, biodra oraz kolana rozchodzą się do zewnątrz a nie do wewnątrz jak u każdego zdrowego człowieka, powodując brak równowagi ze względu na słabą siłę mięśni. Jedynym ratunkiem jest zabieg obustronnej osteotomii derotacyjnej kości udowych w warszawskiej klinice. Niestety, całkowity koszt operacji przekracza możliwości finansowe mojej rodziny.

Za ponad 190 tys. można mieć wiele: mały domek na wsi czy sportowe auto. Ja tyle potrzebuję, by stanąć na własnych nogach. Proszę Was, pomóżcie mi zacząć nowy, lepszy rozdział w moim życiu, bez wózka. W przeciwnym razie moim jedynym przyjacielem zostanie tylko łóżko, do którego zostanę przykuta, jeśli nie poddam się zabiegowi. Wszystko co robię, wymaga obecności drugiej osoby. Mam wspaniałych przyjaciół, cudowną rodzinę i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć, ale kiedyś ich zabraknie i co wtedy będzie? Mój każdy dzień to nieustająca walka o życie bez bólu. Teraz jest szansa by tę walkę wygrać. Koszt zabiegu operacyjnego wraz z rehabilitacją to 191,640,00 zł. a moja rodzina żyje skromnie z niewielkich dochodów.

Nie gaście mojej nadziei na nowe życie! Bez Was sobie nie poradzę! Proszę, pomóżcie mi spełnić moje marzenia. Dla mnie to jedyna szansa na życie bez bólu przez 24 godziny, ale kwota jest bardzo wysoka a czasu niewiele. Planowany termin operacji to 17 września 2019, a do 17 sierpnia muszę wpłacić pełną kwotę do kliniki!

https://www.instagram.com/p/By41Xq_jHIQ/?igshid=18sxh6wzvs3c5&fbclid=IwAR2sL1nLyujG41Z4I2f0k5T2O5PEVZG44EMGDDF4mbotOJfrIf12TLA72II

Jeżeli chcecie wesprzeć Kingę, przyjdźcie na koncert i poprzyjcie zbiórkę pieniędzy. Warto okazać serce, bo karma wraca z podwójną siłą.

Organizatorami tego koncertu są Mateusz Konador oraz Jacek Szwark.

1 thought on “Rap dla Kingi – zapowiedź koncertu charytatywnego

  1. Ludzie jak w tym kraju ma byc dobrze jak wy w kolko wybieracie miedzy tyfusem, a cholera. Zblizaja sie wybory a wy ciagle glosujecie na sondaze, a nie tak jak wam serce podpowiada. Sondaze sa naciagane, to zwykla socjotechnika. Zrozumcie, ze trzeba w koncu wywalic magdalenkowy uklad POPIS z sejmu i wtedy tu bedzie normalnie. Oni nie sluza naszemu krajowi – jedni podnozki Brukseli, drudzy podnozki USA. Im chodzi tylko i wylacznie o wladze. Zycie w splendorze i luksusach przez kolejne 4 lata na koszt podatnikow.

    Zrozumcie, ze PIS nie daje wam 500+ z troski o was, czy o wasze dzieci. To jest zwykle kupowanie glosow i to jeszcze waszymi pieniedzmi. Tak placicie za to w podniesionych kolejnych podatkach i daninach. Zrozumcie ze dobrobyt buduje sie obnizajac podatki, a nie rozdajac pieniadze.

    Ja chce zyc godnie ze swojej pensji, a nie dostawac jekies ochlapy od panstwa. Jest jedna partia ktora chce obnizac podatki, nie dawac, ale i tez nie zabierac, ale ja wam nie bede mowil na kogo glosowac. Powiem wam, na kogo nie glosowac – trzeba pogonic POPIS! I trzeba ruszyc sie z domu i isc na wybory. Nie patrzcie na sondaze. Namowcie cala rodzine i idzcie glosowac przeciwko POPIS. Te szkodniki niszcza Polske od ponad 2o lat pod roznymi nazwami. Biedy nie da sie zniesc ustawa tak jak to Kaczynski planuje poprzez podniesienie placy minimalnej. Niezbyt inteligentni juz sie ciesza, ze beda wiecej zarabiac, ale przeciez nie pomysla, ze na przyklad szef piekarni bedzie musial podniesc pensje piekarzom i chleb bedzie kosztowal 8PLN. I tak samo w kazdej innej branzy. Dlaczego nie mozna podniesc skandalicznie niskiej kwoty wolnej od podatku, a wydaje sie miliardy na 500+ ? Dlaczego ta banda z Wiejskiej ma kwote wolna od podatku w wysokosci 30tys. a my 10 razy mniej? To nie jest ani dobre prawo, ani sprawiedliwosc. Kopiujcie ten komentarz i wklejajcie na swoim facebook-u, twitterze i gdzie tylko sie da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *