Dwa złote medale i jedno srebro zdobyte na Łotwie! – Magna Masuria

Dwa złote medale i jedno srebro zdobyte na Łotwie!

0

Kolejny sukces młodych bokserów z Ludowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź”. Tak jak wspominaliśmy wczoraj trzech zawodników z Kętrzyna dostało się do finałów Międzynarodowego Turnieju Olejne Cup 2019, które odbywają się na Łotwie. Kętrzyńscy bokserzy zdobyli dwa złote medale oraz jedno srebro.

Hubert Wardak w finale zmierzył się z zawodnikiem pochodzącym z Litwy. Zwyciężył przed czasem w pierwszej rundzie. Aleks Snacki pokonał zawodnika z Litwy po jednogłośnym werdykcie sędziów. Natomiast Filip Bednarczyk po zaciętym pojedynku przegrał z Mistrzem Irlandii.

Dziękujemy w imieniu redakcji info-Kętrzyn24.pl dla zawodników, którzy z chartem ducha reprezentowali Kętrzyn jak i nasz kraj na tym międzynarodowym turnieju.