Piłkarski weekend 20-22.09.2019 – Magna Masuria

Granica Kętrzyn

Stomil II Olsztyn 5:2 KKS Granica Kętrzyn

Karol Landowski 21'  9' Marcin Swacha-Sock
Karol Landowski 22'  45' Wojciech Dziemidowicz (gol samobójczy)
gol samobójczy  30'
Dawid Rudnik   85'
Dawid Rudnik   90'  

Granica Kętrzyn przegrywa bardzo wysoko mecz z rezerwami Stomilu na własnym stadionie. Początek był niezły ponieważ w 9 minucie gola dającego prowadzenie strzelił Marcin Swacha-Sock. Potem jednak już seria strzelecka piłkarzy rezerw Stomilu. Strzelili nawet dla nas gola, aby podtrzymać nas na duchu. W pierwszej połowie padło aż pięć goli, w drugiej już tylko dwa i to w końcówce spotkania. Przegrany mecz ustawia Granicę Kętrzyn tuż nad strefą spadkową i barażową, a kolejny mecz zapowiada się na ciężko przeprawę gdyż gramy MKS Mrągowią Mrągowo.

Następny mecz:

forBET IV liga warmińsko-mazurska

28-09-2019 godz. 14:00 KKS Granica Kętrzyn – MKS Mrągowia Mrągowo

MKS Korsze

MKS Korsze 1:3 KKS Warmia Olsztyn

Paweł Flis 60' 8'  Krystian Oleszko
        81'  Adrian Kwiatkowski
        90+5' Krzysztof Filipek

Zła passa podopiecznych Piotra Chamika trwa. Tym razem ulegli beniaminkowi, Warmii Olsztyn. To już ósmy mecz bez zwycięstwa piłkarzy z Korsz. Wszystkie wcześniejsze albo remisowali, albo przegrywali. Tym samym MKS Korsze trafiło nad strefę spadkową i ma tylko trzy punkty przewagi nad Tęczą Biskupiec. Czy pojawia się czarny scenariusz, który przeżywali kibice Granicy Kętrzyn w poprzednim sezonie, gdy zespół seniorów był kierowany przez Piotra Chamika?

Natępny mecz:

forBET IV liga warmińsko-mazurska

28-09-2019 godz. 16:00 MKS Korsze – MKS Zatoka Braniewo

Orlęta Reszel

RKS Orlęta Rema Reszel 1:1 LKS Łyna Sępopol

 Graczyk 68' 13' Czajkowski 

Piłkarze z Reszla czują niedosyt i tym samym pożegnali się w tej kolejce z fotelem lidera. Drużyna z Sępopola pokazała pazur i pokazała, że potrafi przeprowadzić niebezpieczne kontry. W pierwszej połowie goście przeprowadzili udana kontrę w 13 minucie i objęli prowadzenie. Dopiero po zamianie stron piłkarze z Reszla wzięli się za odrabianie strat i w 60 minucie wyrównał Kryspin Graczyk ustalając tym samym końcowy wynik.

Następny mecz

1 Grupa ligi okręgowej
28-09-2019 godz. 16:00 GKS Cresovia Górowo Iławeckie – RKS Orlęta Rema Reszel

Wilczek Wilkowo

LUKS Wilczek Wilkowo 1:3 MKS Rominta Gołdap

Rominta Gołdap okazała się za silna dla Wilczka Wilkowo. Spadkowicz z IV ligi pewnie odbudowuje swoje siły w klasie okręgowej i po zwycięstwie nad Wilczkiem obejmuje fotel lidera. Honorowe trafienie dla klubu z Wilkowa zaliczył Jakub Kalisz po asyście Mariusza Grabowskiego.

Następny mecz

1 Grupa ligi okręgowej
28-09-2019 godz. 16:00 MKS Kłobuk Mikołajki – LUKS Wilczek Wilkowo

Jurand Barciany

GLKS Jurand Barciany 4:1 GKS Szczytno

Jurand Barciany ponownie potwierdził, że staje się hegemonem A klasy i pewnie idzie po awans do wyższej klasy. Tym razem rozgromił GKS Szczytno 4 do 1 i ponownie utrzymał 3 punktową przewagę nad LSK Pogoń Banie Mazurskie. Za tydzień liderzy z Barcian zmierza się z ostatnią drużyną 1 Grupy A klasy.

Następny mecz

1 Grupa A klasy

29-09-2019 godz. 16:00 UKS Start Kruklanki – GLKS Jurand Barciany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *