Działanie na pokaz… – Magna Masuria

14 marca br., Zastępca Burmistrza w swoich relacjach na portalu Facebook chwalił działania kętrzyńskiej Straży Miejskiej. Nie mógł się oprzeć pokusie, aby razem z nimi jeździć i patrolować miasto. Celem było kontrolowanie i spisywanie młodzieży, która chodziła po mieście myśląc, że odwołane zajęcia szkolne z powodu pandemii koronawirusa mogą traktować jako kolejne ferie.

Szkoda, że w tym wszystkim zabrakło konsekwencji w działaniu przez kolejne dni. Jednak wystarczyło do wspomnienia o działaniach włodarzy Kętrzyna w TVP Info. Myśleliśmy już, że pochwalimy Zastępce za dobre działania na rzecz miasta. Niestety znowu okazało się, że były to działania pod „selfie”.

źródło: Facebook/ Miasto Kętrzyn

Po dwóch tygodniach od wielkiej akcji Straży Miejskiej i zdjęcia nadal możemy spotkać grupki młodzieży chodzącej po ulicach Kętrzyna. Gdzie podziała się Straż Miejska?

źródło: Facebook/Miasto Kętrzyn

5 thoughts on “Działanie na pokaz…

  1. Selfie – rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Gdzie tu zastępca?

  2. Wróbel to Narcyz i wie jak manipulować informacją. A jakie to wykształcenie ma ten nasz burmistrz z importu. Pochwali się? A może ktoś napisze jakie to ma przygotowanie ten nasz „pępek świata” do zarządzania miastem ?

  3. Myślę że tego Wróbla to jak najprędzej Pan powinien się pozbyć.
    To jest dla Pana i Koalicji w Mieście bardzo poważny problem!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *