E-SPORT: Kętrzynianin staje się legendą CS:GO – Magna Masuria

E-SPORT: Kętrzynianin staje się legendą CS:GO

1

Kętrzynianin Kacper „Kylar” Walukiewicz może być z dumą nazywany jednym z najlepszych graczy w grze Counter-Strike: Global Offensive. Jego drużyna, 9INE, właśnie zdobyła awans do fazy legend najważniejszego turnieju e-sportowego, Blast.tv Major 2023, który odbędzie się w maju w Paryżu.

Kylar i jego drużyna osiągnęli ten wspaniały wynik, pokonując takie drużyny jak G2 Esports, obecnie top 1 na świecie, niemiecką organizację BIG, a także francuską organizację Team Vitality, której nie udało się zdobyć nawet jednej mapy w decydującym meczu.

Jednak to nie koniec dla Kylara i jego drużyny, ponieważ już wkrótce 9INE zbiera się na kolejny turniej Intel Extreme Masters, który odbędzie się w kwietniu w Rio de Janeiro w Brazylii. Fani Kylara i jego drużyny będą mogli śledzić ich poczynania na żywo na platformach YouTube i Twitch.tv.

Gratulujemy Kacprowi i jego drużynie, życząc im kolejnych wspaniałych wyników w przyszłości. Wszyscy fani Counter-Strike: Global Offensive i e-sportu z pewnością będą z niecierpliwością oczekiwać na kolejne emocjonujące mecze Kylara i jego drużyny.

1 thought on “E-SPORT: Kętrzynianin staje się legendą CS:GO

  1. – no, i można się cieszyć, w ten wojny czas, że to nasi najlepsi żołnierze przyszłości… – no, i módlmy się, że preżydent od sił zbrojnych i premier od druku pieniędzy wytargują odpowiednio dużo dronów i odpowiednio najnowszych. Sława Polszczi! (p.s. a tak praktycznie, należałoby podesłać tego niusa do MONu, bo wiecie u nich tam ciągle ta mgła, wiele nie widzą)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *