KĘTRZYN: Łowcy pedofili namierzyli kolejnego podejrzanego o pedofilię w Kętrzynie – Magna Masuria

KĘTRZYN: Łowcy pedofili namierzyli kolejnego podejrzanego o pedofilię w Kętrzynie

1

W piątkowy poranek (14-04-2023) na jednym z placów budowlanych na terenie Kętrzyna Łowcy Pedofili z Fundacji ECPU Polska namierzyli 30-latka, który za pośrednictwem mediów społecznościowych wysyłał do osób małoletnich swoje zdjęcia oraz treści zoofilskie oraz namawiał osoby małoletnie do czynów niedozwolonych.

– Chętnie pokazywał się w negliżu, chwaląc się wirtualnym dzieciom Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili umięśnionym ciałem. Chełpił się także zdjęciami swojego przyrodzenia. Fantazjował co by nim robił dziecku. Tę część ciała przyrównywał do narządów konia. Prezentował treści zoofilskie – czytamy na stronie ECPU Polska.

Łowcy pedofilów z ECPU Polska po raz kolejny wykazali się niezwykłą skutecznością, przedstawili odpowiednie dowody rzeczowe oraz przekazali 30-latka w ręce funkcjonariuszy policji, którzy od razu pojawili się na miejscu zdarzenia.

1 thought on “KĘTRZYN: Łowcy pedofili namierzyli kolejnego podejrzanego o pedofilię w Kętrzynie

  1. – a po moim placu osiedlowym czasem szwendają się 15-letnie siksy (młode samice homo sapiens) i siurki (samce, odpowiednio) i puszczają z komórek na cały regulator takie qazi-muzo-wkony-tekstów, że koń by nie dał rady zrobić co one i oni słuchają, i innych tym katują, i się nie odzywaj bo cię… i youtube na tym zarabia i gnoi naszą młodzież a polski minister cyfryzacji jak i edukacji – ogon pod siebie, źródła problemu nie widzą, fundują fundacje biurwo-zboków od zboczeń, które sami tworzą. Ciekawe, czy szybciej zadziałają może najbliższe wybory władz czy dopiero imigracja islamu?…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *