EURO 2024: Zapowiedź meczu Polska-Albania – Magna Masuria

EURO 2024: Zapowiedź meczu Polska-Albania

0

O 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się drugie spotkanie Biało-Czerwonych w ramach eliminacji do Euro 2024. Jak wiemy pierwszy mecz eliminacyjny rozpoczął się w możliwy najgorszy sposób, ponieważ nasza reprezentacja dotkliwie przegrała z Czechami. Spotkanie w Pradze jest o tyle dotkliwe, że był to debiut na ławce trenera Fernando Santosa – jednak miejmy nadzieję, że była to pojedyncza wpadka.

Porażka z Czechami nie przekreśliła od razu szans na awans do finałów Euro. Przed reprezentacją Polski jeszcze kilkanaście spotkań z reprezentacjami Mołdawii, Wysp Owczych oraz Albanii, która jest sklasyfikowana na 66 miejscu w rankingu FIFA. Do tej pory Polacy z drużyną Czerwono-Czarnych Orłów rozegrali 13 spotkań notując jedną porażkę, dziewięć zwycięstw i trzy remisy, a przy tym w ostatnich sześciu spotkaniach górą byli Biało-Czerwoni.

Podopieczni brazylijskiego selekcjonera Sylvinho ostatni mecz rozegrali w listopadzie zeszłego roku z Armenią  zwycięstwo 2:0, które przerwało długa passę dziesięciu meczów bez zwycięstwa – pięć remisów i tyle samo porażek.

Albania może sprawić nie małe kłopoty reprezentacji Polski. To na naszej kadrze spoczywa brzemię wygranej oraz odczarowanie Stadionu Narodowego. W przedmeczowych przepychankach Albańczycy mówią, że maja ogromny apetyt na zwycięstwo i stawiają siebie w roli faworyta w walce o miejsca premiowane do finałów Euro 2024.

Mecz Polska – Albania rozpocznie się o 20:45, zachęcamy do oglądania i kibicowania naszym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *