forBET IV liga: Cel pokonać Olimpię Olsztynek! – Magna Masuria

forBET IV liga: Cel pokonać Olimpię Olsztynek!

0

Przed nami 5. kolejka forBET IV ligi, gdzie Mrągowia Mrągowo na wyjeździe zmierzy się z beniaminkiem Olimpią Olsztynek. Zawodnicy „żółto-czarnych” przeżywają trudny czas ponieważ zaliczyli drugą porażkę z rzędu. W poprzedniej kolejce pokazali niemoc w starciu z Mamrami Giżycko, co ostro skomentował trener Mrągowi Mariusz Niedziółka:

W przeciągu całego spotkania stworzyliśmy więcej sytuacji od Mamr, jak nie potrafimy oddawać strzałów. To jest najbardziej przykre, kiedy szukamy trudnych rozwiązań, mając prosty plan na ten mecz. Utrudnialiśmy sobie zadanie poprzez swoje błędy i zamiast na graniu w piłkę koncentrujemy się na dyskusjach.

Warto wspomnieć, że Mrągowia mecz kończyła w 10, ponieważ w przeciągu kilku minut dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał defensor Rafał Kudlak. Jest to poważne osłabienie przed spotkaniem z Olimpią Olsztynek, która w poprzedniej kolejce w bólach wygrała ze słabo spisującym się w tym sezonie Huraganem Morąg. Podopieczni Mariusza Niedziółki mają coś w tym meczu do udowodnienia, a zespół „żółto-czarnych” stać na wysokie zwycięstwo.

O tym czy Mrągowia Mrągowo wygra przekonamy się w sobotę 3 września o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Olsztynku przy ul. Zajęczej 2.

POZOSTAŁE spotkania 5. kolejki forBET IV ligi:

Znicz Biała Piska – Polonia Iłowo
Rominta Gołdap – Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec – Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia II Elbląg – Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko – DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo – Huragan Morąg
Motor Lubawa – Jeziorak Iława

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *