forBET IV liga: Specjaliści od remisów zagrają z rezerwami Olimpii Elbląg – Magna Masuria

forBET IV liga: Specjaliści od remisów zagrają z rezerwami Olimpii Elbląg

0

Przed nami 5. kolejka forBET IV ligi, gdzie Granica Kętrzyn rozegra spotkanie z nieprzewidywalnym zespołem rezerwowym Olimpii Elbląg. Granica Kętrzyn w tym sezonie jeszcze ani razu nie przegrała, lecz powoli zaczyna się mówić o tym zespole, że są „specjalistami od remisów”. W poprzedniej kolejce zremisowali z GKS Wikielec i nie potrafili wykorzystać przewagi na boisku dwóch zawodników. Spotkanie z rezerwami Olimpii Elbląg będzie o tyle trudne, że na ławce trenerskiej nie zobaczymy Adama Fedoruka, który otrzymał czerwoną kartkę w meczu z GKS Wikielec.

Pomimo tego zespół z Kętrzyna nadal jest nieprzewidywalny, a im mocniej jest dociskany tym bardziej potrafi się odgryźć. Warto zwrócić uwagę na sylwetki trzech zawodników, którzy wyróżniają się na boisku, a jest nim fenomenalny bramkarz Granicy Mateusz Papliński, który przez WMZPN został wytypowany po raz drugi do 11 kolejki, Paweł Aleksandrowicz oraz Kamil Zawalich, który w poprzednim meczu strzelił fenomenalną bramkę z woleja.

Rezerwy Olimpii Elbląg również potrafią utrzeć nosa wielkim zespołom. W poprzedniej kolejce zremisowali z DKS Dobre Miasto, a wcześniej ograli u siebie Mrągowie Mrągowo. Wcześniej minimalnie przegrali z Huraganem Morąg i Jeziorakiem Iława.

Jak teraz zagra Olimpia Elbląg i czy Granica Kętrzyn utrzyma serie spotkań bez porażki? Przekonamy się o tym w niedzielę 4 września o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Elblągu przy ul. Agrykola 8.

POZOSTAŁE spotkania 5. kolejki forBET IV ligi:

Znicz Biała Piska – Polonia Iłowo
Rominta Gołdap – Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec – Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko – DKS Dobre Miasto
Olimpia Olsztynek – Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo – Huragan Morąg
Motor Lubawa – Jeziorak Iława

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *