forBET IV liga: MKS Korsze – Mrągowia Mrągowo [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

forBET IV liga: MKS Korsze – Mrągowia Mrągowo [ZAPOWIEDŹ]

0

26 marca br., o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Korszach rozegrany zostanie mecz 18 kolejki forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej pomiędzy MKS-em Korsze a Mrągowią Mrągowo.

Mrągowianie początek rundy wiosennej nie wspominają najlepiej – rozpoczęli od porażki u siebie z Błękitnymi Pasym [wynik 3:4], a do tego zespół z Mrągowa został osłabiony przez czerwoną kartkę, którą wyrwał Maciej Jarguza. Jednak warto zaznaczyć, że w 11 poprzedniej kolejki znalazł się Wiktor Bojarowski – strzelec dwóch bramek w poprzednim spotkaniu. Podopieczni Mariusza Niedziółki aktualnie zajmują wysoką lokatę w tabeli forBET IV ligi – 6 miejsce.

MKS Korsze w porównaniu do mrągowskiego zespołu może odnotować dobry początek rundy wiosennej pokonując na wyjedzie rezerwy Olimpii Elbląg. Zespół pod wodzą Mariusza Narela odrobił porządną lekcje w trakcie okresu przygotowawczego, a pierwszym tego efektem było pokonanie w Wojewódzkim Pucharze Polski – Polonii Pasłęk [wynik 2:3 dla MKS Korsze]. Wyróżniającymi postaciami w zespole z Korsz są: Piotr Sawicki oraz Bartosz Rzeźnik – również znalazł się w 11 poprzedniej kolejki forBET IV ligi. Obecnie MKS Korsze zajmuje 12 lokatę w lidze i będzie walczyć o kolejne punkty, aby utrzymać się w środku tabeli.

W ostatnich latach górą w spotkaniach pomiędzy MKS-em Korsze, a Mrągowią Mrągowo był zespół z Mrągowa. Ostatni raz drużyna z Korsz wygrała z „żółto-czarnymi” cztery lata temu, a dokładnie 9 maja 2018 roku.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Marcin Szczerbowicz z Olsztyna, na liniach pomagać mu będą Piotr Suchocki i Katarzyna Kaczmarczyk. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00 w sobotę [26.03.2022] na Stadionie Miejskim w Korszach.

[ays_poll id=”6″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *