forBET IV liga: Granica Kętrzyn – Błękitni Orneta [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

forBET IV liga: Granica Kętrzyn – Błękitni Orneta [ZAPOWIEDŹ]

0

26 marca br., o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Kętrzynie przy ul. Bydgoskiej 20 rozegrany zostanie mecz 18 kolejki forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej pomiędzy KKS Granicą Kętrzyn, a MKS Błękitnymi Orneta.

Uwikłany w walkę o utrzymanie zespół z Ornety niezbyt dobrze wszedł w początek rundy wiosennej przegrywając u siebie z walczącą o mistrzostwo Concordią Elbląg. Błękitni prawie do samego końca utrzymywali wynik 1:1, lecz w samej końcówce stracili dwa gole. Tym samym zespół Błękitnych pokazał, że potrafi zagrać z najlepszymi ligowymi rywalami na równi, jednak czy to się okaże skutecznie przy rozpędzonej w tym sezonie Granicy Kętrzyn?

Kętrzynianie są jednym z większych zaskoczeń w tym sezonie forBET IV ligi. W prawie każdym meczu punktują, a zespół kierowany przez Adama Fedoruka prezentuje miły dla oka ofensywny futbol. Początek rundy wiosennej również można zaliczyć do bardzo udanych. Na wyjeździe Granica Kętrzyn rozgromiła 4 do 0 Zatokę Braniewo, która zawsze sprawiała kętrzyńskiemu zespołowi wiele trudności. Z dobrej strony pokazali się młodsi gracze kętrzyńskiego zespołu – między innymi Seweryn Strzelec, który zdobył pierwszego gola w rundzie wiosennej dla Granicy. W poprzednim spotkaniu w zespole Granicy Kętrzyn wyróżniły się dwie osoby: Kamil Zawalich – zanotował trzy asysty [był to jego debiut w zespole Granicy Kętrzyn w meczu o stawkę] oraz Mykhailo Kolesnyk – który trafił do 11 poprzedniej kolejki forBET IV ligi. Granica Kętrzyn bojowo nastawia się na najbliższe spotkanie, a stawką na koniec sezonu jest walka o podium.

Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 w sobotę [26.03.2022] na Stadionie Miejskim w Kętrzynie.

[ays_poll id=”7″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *