forBET IV liga: Zmiany na stanowisku Prezesa KKS Granica Kętrzyn! – Magna Masuria

forBET IV liga: Zmiany na stanowisku Prezesa KKS Granica Kętrzyn!

2

Wczoraj [04-05-2023] na Stadionie Miejskim w Kętrzynie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze. Głównym tematem zebrania było funkcjonowanie klubu oraz zmiany na stanowisku Prezesa klubu i zmiany personalne w Zarządzie. Członkom klubu przedstawiono sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe z działalności klubu za 2022 rok. Zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium.

Nastąpiła również zmiana na stanowisku Prezesa klubu – jak wiemy od 8 maja dotychczasowy prezes Karol Lizurej zacznie pełnić funkcję wiceburmistrza miasta Kętrzyn – na jego miejsce powołany został nowy Prezes Adrian Kaliniczenko.

Nowy prezes obejmuje klub poukładany organizacyjnie i finansowo na co pracowaliśmy wspólnie ponad dwa lata – komentuje dla info-Kętrzyn24.pl dotychczasowy Prezes KKS Granica Kętrzyn Karol Lizurej – Wierzę bardzo mocno w Adriana, bo wiem ile dla niego znaczy KKS. Zawsze ilekroć Adrian zwróci się z prośbą o poradę czy pomoc nie odmówię. Granica Kętrzyn ma obrany cel którym podąża i wybór Adriana gwarantuje kontynuację rozpoczętej pracy. Całe szczęście udało się namówić Ewę Kłódkę na pozostanie w zarządzie i objęcie funkcji skarbnika KKS-u. Ewa przez cały czas mojej prezesury była moją prawą ręką i wiem, że Adrian będzie miał w niej jak i we mnie oparcie. 

Adrian Kaliniczenko jest związany z klubem KKS Granica Kętrzyn od wielu lat. W przeszłości był zawodnikiem kętrzyńskiego klubu, a w ostatnim czasie zajmował stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za klubowe social-media.

Przede mną ogromne wyzwanie. Mój poprzednik – Karol Lizurej z tego zadania wywiązał się znakomicie. Miał zostać na chwilę, a był Prezesem KKS przez dwa i pół roku, przeprowadzając klub przed trudne czasy. Dzisiaj jest to klub, którego pozycja w województwie nieustannie wzrasta – mówił nowo wybrany Prezes KKS-u Adrian Kaliniczenko dla info-Kętrzyn24.pl – chcę przez to powiedzieć że czeka mnie trudne zadanie, ale praca na rzecz klubu, który ma się w sercu, to nie tylko wyzwanie. To przede wszystkim zaszczyt. I tak na to patrzę. Otoczony jestem ludźmi z którymi damy radę, a Karolowi życzę wszystkiego co najlepsze w roli wiceburmistrza.

2 thoughts on “forBET IV liga: Zmiany na stanowisku Prezesa KKS Granica Kętrzyn!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *