GIŻYCKO: Dzień kobiet w GCK! | 8 marca – Magna Masuria

Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz wraz z Giżyckim Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić wszystkie giżycczanki i nie tylko na wyjątkowy koncert z okazji ich święta!

8 marca o 17:00 i 19:00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury będzie można wysłuchać najpiękniejszych ballad oraz utworów lirycznych Agnieszki Osieckie, Leonarda Cohena, Edwarda Stachury czy Bułata Okudżawy w wykonaniu zespołu Dobre Wrażenie! To wszystko w ramach koncertu „Ballady ze starej szuflady”.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 1 marca w kasie kina Nowa Fala w dniach: 1-2 marca Szczegółowy harmonogram z godzinami rozdawania:

www.gck.gizycko.pl

Dobre Wrażenie to grupa muzyków wywodząca się z kręgu piosenki literackiej i szeroko pojętej piosenki przyjemnej dla ucha. W repertuarze zespołu, oprócz utworów z Krainy Łagodności można usłyszeć ballady wiatru i wody oraz standardy muzyki żeglarskiej. Grupę tworzą Ela Granacka, Wojtek Straszyński i Darek Sala. Gościnnie wystepuje Dominika sala – skrzypce (studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku) Muzykowanie jest ich odskocznią od codziennych zajęć. Twierdzą, że ludzka życzliwość jest jak dostęp do wysokiego kredytu, a wywieranie dobrego wrażenia jak gromadzenie kapitału. Emanują radością i otwartością. Sprawiają naprawdę dobre wrażenie.

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina – Wojtusia Kozioł (nr zbiórki na portalu www.zbiorki.gov.pl numer 2023/884/KS).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *