GIŻYCKO: Marta Mierzejewska w Tle dla Mew – Magna Masuria

Tym razem w Tle dla Mew mamy zaszczyt gościć nie tylko gigantyczną wokalistkę Pierwszej Wody, ale również ekspresyjną jurorkę z popularnego telewizyjnego talent show. Marta Mierzejewska, znana z energetycznych występów za sterami kultowych Czerwonych Guzików, zaprezentuje się w wystrzałowych marynarkach, egzotycznych wzorach i kosmicznych okularach.

Mierzejewska, która od lat jest za pan brat z jazzem i muzyką rozrywkową, posiada imponujące wykształcenie muzyczne na wszystkich stopniach. Jako pierwsza dama wielkich scen i scenografii, oraz supergwiazda w grupie Soul Sisters, nieustannie zachwyca swoim talentem i charyzmą. Na Planecie Ziemia jest superwoman, a teraz zagości w światłach reflektorów w Tle dla Mew, gotowa porwać publiczność swoim niezrównanym talentem i osobowością.

Marta Mierzejewska to prawdziwa artystyczna ikona, której każdy występ jest wydarzeniem nie do przegapienia. Jej obecność w Tle dla Mew to gwarancja niezapomnianych emocji i muzycznych wrażeń na najwyższym poziomie. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na to niezwykłe wydarzenie, które na pewno zostanie na długo w pamięci.

1 thought on “GIŻYCKO: Marta Mierzejewska w Tle dla Mew

  1. A do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Giżycku przyjeżdża Kadra Narodowa juniorów w piłce ręcznej,która przygotowuje się do mistrzostw Europy.
    W/w mistrzostwa odbędą się na początku sierpnia w Czarnogórze ,a w dniach21-22 bm nasi młodzi reprezentanci rozegrają dwa mecze kontrolne z reprezentacją Italii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *