GIŻYCKO: Robert & Żaneta Lubera: Nie-Bo w Tło dla Mew – Magna Masuria

Już wkrótce na scenie zobaczymy wyjątkowy koncert Roberta Lubery i jego zespołu Nie-Bo. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy są spragnieni bluesowo-rockowych brzmień i cenią niesztampowe produkcje muzyczne.

Robert Lubera to muzyczny weteran, którego kariera sięga lat osiemdziesiątych, kiedy to był liderem blues-rockowej grupy Sagittarius. Zespół ten zdobywał uznanie na wielu koncertach oraz festiwalach zarówno w Polsce, jak i za granicą. W latach dziewięćdziesiątych Lubera założył zespół The End, który wydał debiutancki album „The End” i towarzyszył zespołowi Wilki podczas trasy koncertowej promującej album „Przedmieścia”. Jako gitarzysta występował również w zespole Róże Europy i współpracował z takimi artystami jak Tadeusz Nalepa, Robert Gawliński, czy Artur Gadowski.

Obecnie Robert Lubera jest liderem krakowskiego zespołu Nie-Bo, gdzie realizuje swoją artystyczną wizję, łącząc muzykę z głębokimi tekstami, aby nawiązać bliską relację z publicznością. Zespół Nie-Bo jest znany z odejścia od standardowych produkcji muzycznych, co czyni ich występy wyjątkowymi i niezapomnianymi. Współpracowali z nimi tacy artyści jak Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa, Ewelina Flinta, Krzysztof Zalewski, Artur Gadowski, Kasia Kowalska, Paweł Kukiz, Ewa Bem oraz Żaneta Lubera.

Żaneta Lubera, będąca również częścią zespołu, jest półfinalistką programu The Voice Of Poland, autorką piosenek oraz laureatką World Independent Music Award. Jej bogata kariera obejmuje współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, w tym Patrycję Markowską, Piotra Nalepę, Matta Kowalskiego, Jarosława Śmietanę, Wojciecha Karolaka i Macieja Balcara.

Skład zespołu Nie-Bo to: Robert Lubera (gitara, śpiew), Żaneta Lubera (śpiew), Wojtek Famielec (gitara basowa), Józek Rusinowski (perkusja), Łukasz Belcyr (gitara).

Ten wyjątkowy koncert to nie tylko muzyczna uczta, ale także okazja do doświadczenia niesztampowych i głęboko poruszających brzmień, które na długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na to niezwykłe wydarzenie, które obiecuje niezapomniane wrażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *