GIŻYCKO: Podpisano umowę na remont Wiejskiej i Polnej – Magna Masuria

GIŻYCKO: Podpisano umowę na remont Wiejskiej i Polnej

0

15 czerwca w Urzędzie Miejskim podpisano umowę na remont ul. Wiejskiej i ul. Polnej. Realizacja jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wykonawcą będzie giżycka firma „Jakub Budownictwo, Jakub Wołczek”.

W związku z planowanym remontem informujemy:

  • od 3 lipca 2023 r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Wiejskiej i ul. Polnej w związku z rozpoczynającym się remontem dróg. Utrudnienia na ul. Wiejskiej występować będą na odcinku od ul. Łąkowej do ul. Nowogródzkiej oraz na odcinku bez przejazdu w kierunku ul. Obwodowej. Zachowany będzie dojazd do nieruchomości dla właścicieli posesji, jednak może wystąpić czasowe zamknięcie odcinków drogi.
  • w związku z rozpoczęciem remontu ul. Wiejskiej i ul. Polnej od 3 lipca 2023 r. do odwołania, zmianie ulega rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Przystanki zlokalizowane na ul. Wiejskiej (na odcinku od ul. Łąkowej do ul. Nowogródzkiej) zostają przeniesione.

Wszystkie utrudnienia będą umieszczane na bieżąco na interaktywnej mapie drogowej

Zakres prac obejmuje remont nawierzchni jezdni i chodników oraz wymianę opraw oświetlenia drogowego na oprawy LED. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz w miarę możliwości kierować się na ul. Klonową, Nowogródzką, Rolniczą i Szkolną.

źródło: UM Giżycko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *