GIŻYCKO: Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Rodziewicza – Magna Masuria

GIŻYCKO: Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Rodziewicza

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku prowadzą poszukiwania za 46-letnim Tomaszem Rodziewicz. Zaginiony wyszedł z domu w dniu 04.09.2023 roku i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek ma informacje o zaginionym, proszony jest o kontakt z giżycką Policją pod numerem 47 735 22 00 lub numerem alarmowym 112.

Opis: wzrost 196 cm, szczupła budowa ciała , włosy długie do ramion koloru ciemno-siwego, zazwyczaj związane w kucyk, krótka bródka, oczy koloru niebieskiego, widoczne braki w uzębieniu.
Znaki szczególne: tatuaż na lewej dłoni/przedramieniu „Tribal”, na tym samym ramieniu tatuaż w postaci czaszki oraz na podbrzuszu tatuaż w postaci napisu „Kissmy”. Charakterystycznie chodzi „ciągnie” nogi z powodu choroby neuropatii. Na ręce nosi niebieską opaskę z oznaczeniem, że jest cukrzykiem.
Opis ubioru: koszulka koloru czerwonego, spodnie „moro”, szare buty typu adidas. Ponadto zaginiony miał przy sobie czarny plecak i reklamówkę. Posiada przy sobie dowód osobisty i prawo jazdy.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek informacje na temat mężczyzny, bądź wiedzą gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z policją pod numer  47 735 22 00 lub numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *