KĘTRZYN: Zbiorowa amnezja czy cyniczna gra pod publiczkę? – Magna Masuria

KĘTRZYN: Zbiorowa amnezja czy cyniczna gra pod publiczkę?

13

Dzisiaj radni Rady Miejskiej mają głosować obniżenie poborów burmistrza Niedziółki. Chciałoby się powiedzieć – słusznie, ale kontekst i motywy działania wcale nie wskazują na troskę o interes publiczny. 

Czy radni liczą, że wyborcy mają pamięć złotej rybki? Przez cztery lata przepychali wszystkie kosztowne i szkodliwe projekty Niedziółki. Czy to nie oni  zaakceptowali wysokość wynagrodzenia i w duchu my wam, wy nam wspólnie z burmistrzem korzystali z benefitów władzy? Teraz nagle rzekomo zatroskani stanem publicznych finansów, będą odgrywać farsę. Szanowni Kętrzynianie, nie dajcie się złapać na te tanie, teatralne gesty. Ci ludzie nie zasługują na reelekcję choćby wykonywali akrobacje na trapezie. 

 Miasto i Mieszkańcy przez działania Rady w tej kadencji, tracą poważne pieniądze, a ta szopka na pół roku przed wyborami samorządowymi, to nic innego, jak tylko ordynarny populizm i cyniczna gra pod publiczkę. No chyba, że państwo radni cierpią na zbiorową amnezję – co tym bardziej wyklucza ich z pełnienia odpowiedzialnej funkcji w Radzie Miasta.

Pan M.

13 thoughts on “KĘTRZYN: Zbiorowa amnezja czy cyniczna gra pod publiczkę?

 1. Tych radnych (bezradnych) ktorzy beda glosowac za obnizeniem burmistrzowi wynagrodzenia trzeba sie przyjrzec dokladnie. Czemu dopiero teraz reaguja skoro miliony na dofinansowanie Ogrodowej przepadly ponad rok temu? Teraz to bardziej chodzi o kampanie wyborcza i zdobycie sobie poparcia. To za te zwloke bedziecie radni rozliczeni sami. A moze elektorat przeciwnikow obecnego burmistrza was przekonal? kto Hecman, Olenkowicz czy Nowak? Aktywisci okresowi od wyborow do wyborow.

  1. Typowy UKŁAD ZAMKNIĘTY.
   JA WAM WY MI .
   TAK JAK RADNI na propozycję Pana Niedziułki na stanowisko DYREKTORA PUP -wprowadzili Pana Prokopa z zarobkami ok.17 tys brutto ./1 rok do emerytury !GDY BEZROBOCIE W POWIECIE -17 procent !!!//w kraju 5/

 2. …zgadzam się z Panem M – to jakaś zbiorowa paranoja i pierwotna rządza krwi… dla części radnych po prostu musi być „dyżurny” wróg, którego trzeba dojechać za wszelką cenę.. na nieszczęście burmistrza nie ma już Macieja W., który do tej pory pełnił tą rolę.. z punktu socjologii ciekawym obiektem obserwacji ludzkich postaw jest radny N. – jego ponad przeciętne zdolności do rozpalania sporów zasługują na szczególną uwagę i obserwację – gdzie się pojawi tam sądy i afery…

 3. Tak jak Hecman. Kreowanie potegi swojego absurdu na sporach, a to z Mordasiewiczem, a to z Niedziółką. Gardzić nalezy takim, którzy tak postepują. Jeszcze gorszym jest tchórzliwy podrzegacz , który sam nic nie mówi tylko buntuje innych mających odwagę wyraźić odmienne zdanie. Przykładowo kucharz.

 4. A jak zachował się mały Edek podczas głosowania ?
  Gra na dwie strony.
  I to jest kętrzyński grajdołek.
  A JESZCE NIE TAK DAWNO KRYTYKOWAŁ BURMISTRZA KRZYSZTOFA.

 5. …niestety już się mówi, że ta grupa pieniaczy nie odpuści i za niedługo nastąpi kolejny atak na burmistrza… nadzieja w tym, że ci którzy głosowali przeciw nadal pozostaną ze swoimi poglądami i nie dadzą się złamać..

 6. obniżenia poborów,w obecnej chwili, nie popieram. Głosowałam na Niedziułkę-zawiodłam się. Nie powinien nigdy zostać burmistrzem, ponieważ nie lubi zwykłych mieszkańców. Stracone 4 lata w rozwoju miasta.

  1. Poprzedni za to lubił zwykłych mieszkanców, szczególnie pod publiczkę i przed wyborami a w rzeczywistości …… śmiał się w oczy i nie szanował podwładnych. Pamietajmy aby stawiać na nowych mlodych pelnych energii ludzi nie na układy polityczne bo to niczego nue zmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *