GIŻYCKO: Policjanci wyjaśniają przyczyny utonięcia 50-letniego mężczyzny w Kanale Łuczańskim – Magna Masuria

GIŻYCKO: Policjanci wyjaśniają przyczyny utonięcia 50-letniego mężczyzny w Kanale Łuczańskim

0

fot.: www.tysiacstronswiata.pl/

Giżyccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 50-letniego mężczyzny, którego zwłoki wydobyto z Kanału Łuczańskiego.

We wtorek (28. 11. 2023 r.) po godz. 03:00 nad ranem policjanci z giżyckiej komendy otrzymali informację o zaginięciu mężczyzny, do którego doszło na terenie Giżycka. O zdarzeniu powiadomili jego znajomi, z którymi mężczyzna spędzał wieczór. Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny. Funkcjonariusze przeczesywali wskazany teren, kiedy w pewnym momencie w wodzie na Kanale Łuczańskim zauważyli unoszące się ciało. Na miejsce mundurowi wezwali Straż Pożarną, która pomogła w jego wydobyciu. Wyłowiony mężczyzna nie dawał jednak oznak życia. Na miejsce zostali wezwani również policyjni kryminalni i prokurator. Tożsamość mężczyzny została potwierdzona przez policjantów – okazał się nim 50-letni mieszkaniec woj. podlaskiego. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *