GIŻYCKO: Policjanci zatrzymali 28-latke ze znaczną ilością narkotyków – Magna Masuria

GIŻYCKO: Policjanci zatrzymali 28-latke ze znaczną ilością narkotyków

0

Giżyccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie walczą z przestępczym procederem narkobiznesu. Wielokrotnie ich ciężka i sumienna praca doprowadziła do zatrzymania osób, które posiadają bądź handlują środkami odurzającymi. W ręce policjantów tym razem „wpadła” 28-latka, która posiadała znaczne ilości narkotyków.

Giżyccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że pewna mieszkanka Giżycka może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. We wtorek (20.12.2022r.) mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 28-latkę. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili mieszkanie i w trakcie przeszukania znaleźli w zamrażarce dwa worki z białym proszkiem, a w metalowym pudełku na kuchennym blacie ujawnili torebki z suszem roślinnym. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli narkotyki jako dowód w sprawie. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionych środków wskazało, że jest to blisko 170 gramów amfetaminy i 72 gramy marihuany.

Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia, za znaczną ich ilość oraz za czerpanie korzyści majątkowej z ich udostępniania może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *