GIŻYCKO: Ruszyła budowa Parku Handlowego Keya – Magna Masuria

GIŻYCKO: Ruszyła budowa Parku Handlowego Keya

1

fot. Wojciech Iwaszkiewicz - burmistrz Giżycka

Wojciech Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycka, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o rozpoczęciu prac budowlanych związanych z Parkiem Handlowym Keya. Nowe centrum handlowe ma powstać na rozwidleniu ulic: Obwodowej i Białostockiej – w sąsiedztwie planowanej przebudowy obwodnicy Giżycka w ciągu drogi krajowej nr. 63.

Rozpoczęcie budowy miało mieć miejsce na jesieni 2021 roku, a obiekt miał być oddany we wrześniu 2022 roku, lecz dopiero kilka dni temu rozpoczęła się inwestycja. Według planów nowe centrum handlowe będzie miało ponad 5 tys. metrów kwadratowych powierzchni pod wynajem oraz 200 miejsc parkingowych. Głównym sklepem, według planu, ma być supermarket Biedronka, zaś pozostała powierzania przeznaczona będzie dla znanych sieciowych marek oraz lokalnym przedsiębiorcom z branży handlowo-usługowej.

Według pozyskanych informacji obok Parku Handlowego Keya ma powstać restauracja McDonald’s.

1 thought on “GIŻYCKO: Ruszyła budowa Parku Handlowego Keya

  1. Czyli wychodzi na to, że w Kętrzynie nawet i ten Mc Donald’s nie powstanie. A powinien, razem z galerią handlową na terenie po Browarze i z wyjściem nad jezioro. Brawo Niedziółka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *