GIŻYCKO: Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie – wszedł na diabelski młyn bez zabezpieczeń – Magna Masuria

GIŻYCKO: Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie – wszedł na diabelski młyn bez zabezpieczeń

0

Od kilku dni w mediach społecznościowych krąży filmik, gdzie młody mężczyzna wspiął się na diabelski młyn w Giżycku podpisując go: „znowu bez biletu na sam szczyt”. Filmik pojawił się w sieci około 24 sierpnia i od razu stał się viralem w mediach społecznościowych. Mieszkańcy Giżycka nie kryli oburzenia tym skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, a niektórzy mówili, że za dużo naoglądali się Michała Banota – polskiego wspinacza builderingowego.

Również na oficjalnym profilu Aktywnego Samorządu pojawił się ten filmik, co bardzo zirytowało to niektórych obserwatorów, że administratorzy tego profilu rozpowszechniają takiego rodzaju treści. Pod tym postem głos w sprawie zabrała firma zarządzająca giżyckim diabelskim młynem – Lunapark Bajka Giżycko.

Za włamanie i naruszenie prywatności sprawa została zgłoszona na policje. Na monitoringu dokładnie widać obu sprawców – czytamy w komentarzu Lunaparku Bajka Giżycko.

Z pozyskanych przez nas informacji dowiedzieliśmy się, że policja w chwili obecnej zabezpiecza materiał dowodowy i rozpoczęła poszukiwania sprawców tego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *