GIŻYCKO: Styczniowy repertuar w Kinie Nowa Fala! – Magna Masuria

6 stycznia na ekrany kin wraca z impetem „Kot w butach”, tym razem wypowiadający „Ostatnie życzenie”. Filmy z tym sympatycznym bohaterem (seria „Shrek” i filmy „Kot w butach”) zgromadziły w polskich kinach ponad 11,5 miliona widzów. Można więc swobodnie przyjąć, że jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych kotów w naszym kraju.

Kino Nowa Fala jest jednym z kin grających ten film w okresie premierowym.

6 stycznia na ekranie Nowej Fali pojawi się też zjawiskowy thriller „The Menu” opowiadający o bardzo wykwintnej kolacji, w której daniem głównym są… jej goście. Tylko dla widzów o mocnych nerwach!

13 stycznia do „Kota w butach” dołączą bohaterowie filmu „Na twoim miejscu”, czyli uroczej opowieści o tym, co wyniknie z nieoczekiwanej zamiany ciał pary przeżywającej mocny kryzys. Świetna obsada, rewelacyjny scenariusz i produkcja TVN Warner Bros. Discovery gwarantują dobrą zabawę.

20 stycznia na ekranie Nowej Fali zadebiutują dwie wyjątkowe produkcje fantasy.

„Mumie” to film dla dzieci, który poprzez poruszaną tematykę ma też potencjał edukacyjny.

„Avatar: Istota wody” to tytuł, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Potrzebował 10 dni, by przekroczyć w Polsce pułap miliona widzów, a na świecie wpływy ponad miliarda dolarów. Branża kinowa od dawna czekała na film, który przywróci ją do stanu sprzed pandemii i wydaje się, że Avatarowi się to udało. W Giżycku film dostępny będzie w dwóch wersjach: 2D dubbing i 2D napisy.

27 stycznia do Giżycka przybędą… „Niebezpieczni dżentelmeni”. Ten odjechany film o czterech wyjątkowych postaciach: Tadeuszu Boyu Żeleńskim, Witkacym, Josephie Conradzie i Bronisławie Malinowskim w bardzo zabawny sposób bawi się konwencją komedii i kryminału. Fikcyjna historia doprawiona ciętym dowcipem i rzeczywistymi bohaterami daje nam obraz tego, co znaczy bogata wyobraźnia.

Film zdobył Nagrodę Publiczności na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i zachwyca widzów na każdym pokazie, jaki odbył się do tej pory.

28 stycznia, na wyjątkowym pokazie, tuż przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaprezentujemy dokument „Fenomen” opowiadający o Jurku Owsiaku i tym, jak zmienił Polskę przy pomocy uśmiechu i charakterystycznego „Siema”. Film prezentuje się znakomicie, wierzę, że tuż przed tym, jak cała Polska będzie ponownie odliczać rekordy, całe Giżycko przyjdzie do kina.

Początek lutego zaowocuje dwoma propozycjami dla dzieci:

„Zadziwiający Kot Maurycy” na podstawie prozy Terrego Pratcheta i „Dziwny świat” o potrzebie przyjaźni i akceptacji w rodzinie. Oba zapowiadają się naprawdę znakomicie. Do tego „Ślub doskonały”, czyli adaptacja mega popularnej sztuki teatralnej, która powinna przyciągnąć tłumy do kin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *